DualShock 4 PC'de sıkıntı çıkarıyor

561455

Centipat
PS'te kullanıyorum bir sıkıntı yok ama PC'ye bağlayınca FIFA'da sağ analog kendi kendine hareket ediyor. PC'ye Bluetooth'la bağlıyorum başka herhangi bir uygulama kullanmıyorum. Bunu nasıl çözebilirim sırf bu yüzden EA FC alıp almamak arasında gidip geliyorum. Şimdiden teşekkürler.

PS'te kullanıyorum bir sıkıntı yok ama PC'ye bağlayınca FIFA'da sağ analog kendi kendine hareket ediyor. PC'ye Bluetooth'la bağlıyorum başka herhangi bir uygulama kullanmıyorum. Bunu nasıl çözebilirim sırf bu yüzden EA FC alıp almamak arasında gidip geliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Hocam kabloyla bağlayınca da aynı sıkıntı oluyor mu? Ve DS4 indirdiniz mi?

DS4 indirip ölü bölge ayarını sağ analog için yükseltin. Sorununuz bu şekilde çözülecektir.

Hocam kabloyla bağlayınca da aynı sıkıntı oluyor mu? Ve DS4 indirdiniz mi?
Kabloyla bağlayıncada böyle, önceden bir sıkıntı yoktu bir süre oynamadım oyunu bi girdim böyle.

DS4 indirip ölü bölge ayarını sağ analog için yükseltin. Sorununuz bu şekilde çözülecektir.
Affına sığınarak soruyorum bu dediğini nasıl ve nereden yapabilirim? Çok karışık geldiği için ds4 kullanmamıştım daha önce hiç.

Şuan bi test yaptım analog çok ufak titreme yapıyormuş yarın bir tamirciye götürüp yaptıracağım umarım olur.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı