DualShock 4 tamir ücreti ne kadardır?

P_irana

Centipat
Arkadaşlar kuzenimden emanet aldığım DualShock 4 bozulmaya başladı. Sol joystick hareket ettiriyorum sıkıntı yok. Ama sağ joystickği hareket ettirince sol joystick de çalışmaya başlıyor. Tamir ettirsem kaç liraya mal olur? Paramda yok. Kuzeniminde haberi yok. Kol çakma. Bir çıkmaza girdim ne. Yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Biz ne bilelim tamir ücretini anlayamadım? Lüks restorantta serpme kahvaltı pahalıdır, normal bir restorantta ucuzdur. Gİttiğiniz yerin kalitesine göre değişir tamir ücreti. Bence kuzeninize söyleyin sahte aldığın için bozulmaya başladı bile diye. Onun suçu. Almasaymış sahte ürün. Sahte ürünlerin hepsi bir yerde bozulur zaten böyle tamire muhtaç kalır. Orjinal olmadığı içinde bul şimdi bulabiliyorsan tamirci :D

Biz ne bilelim tamir ücretini anlayamadım? Lüks restorantta serpme kahvaltı pahalıdır, normal bir restorantta ucuzdur. Gİttiğiniz yerin kalitesine göre değişir tamir ücreti. Bence kuzeninize söyleyin sahte aldığın için bozulmaya başladı bile diye. Onun suçu. Almasaymış sahte ürün. Sahte ürünlerin hepsi bir yerde bozulur zaten böyle tamire muhtaç kalır. Orjinal olmadığı içinde bul şimdi bulabiliyorsan tamirci :D
Hocam arkadas ortalama ucretler ne kadar diye sormus. Konuya katkida bulunmayacaksaniz cevap yazmanizin anlami nedir?

Hocam arkadas ortalama ucretler ne kadar diye sormus. Konuya katkida bulunmayacaksaniz cevap yazmanizin anlami nedir?
Ortalama sormamış tamir ücreti ne kadar demiş. Ortalama tamir ücreti ne kadar olur yazıyorda ben mi görmüyorum? Hem bunu bana yazarak asıl siz konuya katkıda bulunmuyorsunuz. Uzatmayın. Ben arkadaşa sabır diliyorum bir tamirci kolay kolay bulamayacak çünkü, bunu üstteki mesajımda belirttim.

Geri
Yukarı