Dualshock 4 telefonda çalışır mı?

Merhaba PS4'üm vardı ama bozuldu ben de kolları telefon için kullanmaya karar verdim ama şarj olur mu bilmiyorum. (PS4'ümün arızası mavi ışık hatasıydı) Eğer şarj olmazsa nasıl şarj edebilirim? Cevaplarsanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki Dualshock 4'un bataryası falan zarar görür mü?
Arkadaşım 2 senedir böyle kullanıyor. Ben de 1 sene boyunca prizden şarj ettim hep. Bir sıkıntısını görmedim. Kesin bir şey söyleyemeyeceğim, zan altında kalmak istemem; tedbirli davranmak istiyorsanız bilgisayardan falan şarj edebilirsiniz.

Merhaba PS4'üm vardı ama bozuldu ben de kolları telefon için kullanmaya karar verdim ama şarj olur mu bilmiyorum. (PS4'ümün arızası mavi ışık hatasıydı) eğer şarj olmazsa nasıl şarj edebilirim? Cevaplarsanız çok sevinirim.

Herhangi bir micro-USB kablosu ile Dualshock'ları şarj edebilirsin o sıkıntı olmaz.
Telefonda Dualshock 4 kullanmak içinde telefonun Bluetooth'u açık iken aynı anda Dualshock 4'deki share ve PS tuşlarına basılı tutarak açar isen bir süre sonra Dualshock 4'deki ışık hızlıca yanıp sönemye başlayacak bu da Dualshock 4'ün başka cihazlara Bluetooth üzerinden bağlanmaya hazır olduğunun göstergesidir bu şekilde bilgisayar telefon gibi cihazlara Bluetooth üzerinden bağlayabilirsin.
Telefon da herhangi bir sorun çıkarmaz ama çoğu mobil uygulama Gamepad'lerle uyumlu değildir yani tam olarak istediğin gibi kullanamayabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı