DualShock 4 V2 alınır mı?

Eğer PS kolu alacaksan PC'ye program kurman gerek Xbox kolu alırsan Windows desteği var zaten ama malum Türkiye'deyiz fiyatları biraz pahalı.

Sizin dediğini DualShock 3 için geçerli. DualShock 4 V1 ve sonrakilerde program kurmadan tak çalıştır mantığı ile çalışabiliyor ve oyunlar algılıyor PS kolunu. Xbox destekli oyunlarda Xbox'un tuş dizilişleri görünse de PS kolu ile onları kullanabiliyorsunuz. Yanlış bilgilendirmeyin.

@Helixooo PS kolu alacaksanız Sony Eurasia yazdığından emin olun. Sony Eurasia yazmıyorsa bilinki o ürün sahtedir.
Aşağıya satın alma linkini bırakıyorum.

Sizin dediğini DualShock 3 için geçerli. DualShock 4 V1 ve sonrakilerde program kurmadan tak çalıştır mantığı ile çalışabiliyor ve oyunlar algılıyor PS kolunu. Xbox destekli oyunlarda Xbox'un tuş dizilişleri görünse de PS kolu ile onları kullanabiliyorsunuz. Yanlış bilgilendirmeyin.

Ben V2 için program gerektiğini sanıyordum yanlış bilgi için özür dilerim.

Ben V2 için program gerektiğini sanıyordum yanlış bilgi için özür dilerim.

Yok önemli değil. Akıl akıldan üstündür lafını boşa söylememişler. Ben de DualShock 4 ile PC'den oynuyorum bütün oyunları. Forza'dır, ETS'dir, Mortal Kombat'tır ve daha nice oyunu oynayabiliyorum. Hepsinin titreşimi olsun falan PS4'de ne his veriyorsa aynısını veriyor. Sadece öndeki led 'Aqua Blue' olarak yanıyor.

@Helixooo PS kolu alacaksanız Sony Eurasia yazdığından emin olun. Sony Eurasia yazmıyorsa bilinki o ürün sahtedir.
Aşağıya satın alma linkini bırakıyorum.

Bütçem yok o kadar 450 bütçem.

Bütçem yok o kadar 450 bütçem.

O linkteki yarım board olarak geçiyor ve Sony ile hiç alakası bulunmuyor. Çok çabuk bozulduğunu da söylemek isterim. Oyun oynarken hissiyatı orijinal ile hiç alakası olmuyor. O kola para vermenizi önermem. Size linkini attığım kol orijinal kol.

Yok önemli değil. Akıl akıldan üstündür lafını boşa söylememişler. Ben de DualShock 4 ile PC'den oynuyorum bütün oyunları. Forza'dır, ETS'dir, Mortal Kombat'tır ve daha nice oyunu oynayabiliyorum. Hepsinin titreşimi olsun falan PS4'de ne his veriyorsa aynısını veriyor. Sadece öndeki LED 'Aqua Blue' olarak yanıyor.

Hocam bende DualShock 4 alacağım PC icinde, siz bu USB kablosunu nereden temin ettiniz şarj etmek icin. Kolu alirken icinden cikmiyor, sadece PlayStation aldiginizda veriliyor diye biliyorum usb kablosu

Yeni konular

Geri
Yukarı