DualShock 4 vs F710

yektadontknow

Centipat
Arkadaşlar geçenlerde F710 almıştım fakat içime kurt düştü. Uzun süre sonra (6-7 ay) F710 da kronik sıkıntılar çıkmaya başlıyormuş. Hala iade etme şansım varken orijinal DualShock 4 almayı planlıyorum. Fakat DS4'te ise çok sıkıntı var diyorlar. Emülatör indirmek lazımmış sonra bazı şeyler hatalı çıkıyormuş çalışmıyormuş vs. deneyimi olan konu altına görüşlerini yazarsa sevinirim.

F710 6 yıl olacak duruyor hiç sıkıntısı yok. Çok daha kaliteli hissi var bence f710'nun ayrıca 2.4g üzerinden bağlandığı için gecikme çok daha düşük.

şarjlı pil al rahatına bak bence

Hocam DS4 bilgisayar için iyi değil. Tamam program ile çözülüyor fakat orijinal bulunması zor. Orijinal denip çakma satan var. Xbox gamepad`i öneririm. Emülatör falan değil DS4Windows indirince otomatik olarak diğer konsollar gibi DS4 kullanılıyor fakat ne gerek var replika bir konsola. Ben aldım bu hataya uyup 300 TL`ye biliyordum replika olduğunu ama aldım idari eder fakat daha iyisi daha güzeli varken neden DS4 alasın ki?

F710 6 yıl olacak duruyor hiç sıkıntısı yok. Çok daha kaliteli hissi var bence F710'nun ayrıca 2.4G üzerinden bağlandığı için gecikme çok daha düşük.

Şarjlı pil al rahatına bak bence.

Hocam konu açarak konu kirliliği yapmak istemediğim için soruyorum geçenlerde bende gamepad araştırıyordum. İlk aklıma F710 geldi, tüm oyunlarda kusursuz çalışıyor mu cihaz, yoksa ayrıca oyun içi veya ayrı bir programla ayar yapmak gerekiyor mu?

DS4'ün kronik bir sorunu yok, genelde sorun yaşayanlar ekipmanlarını hor kullanan tipler oluyor. 2015-2016 gibi PS4'ünle birlikte iki adet DS4 geldi. İkisini de aktif olarak kullanıyorum, sağ sola atmıyorum, ikisi de hala ilk gün alındığı gibi hiçbir fonksiyonunda aksama yok. Sadece 7 senelik oldukları için bataryaları eskidi, şarjı çabuk bitiyor.

Yine de ben uyumluluk açısından Xbox kontrolcüsü öneririm, zahmetsiz bağlayın ve oynayın.

Ek olarak şunu belirteyim DS4'ün çok fazla klon ürünü var. Alınacaksa dikkat edilmeli.
Hocam DS4 bilgisayar için iyi değil. Tamam program ile çözülüyor fakat orijinal bulunması zor. Orijinal denip çakma satan var. Xbox gamepad`i öneririm. Emülatör falan değil DS4Windows indirince otomatik olarak diğer konsollar gibi DS4 kullanılıyor fakat ne gerek var replika bir konsola. Ben aldım bu hataya uyup 300 TL`ye biliyordum replika olduğunu ama aldım idari eder fakat daha iyisi daha güzeli varken neden DS4 alasın ki?
DS4 tamamen orjinal. Amazon'dan alıcam. Satıcı Sony zaten replika olacağını sanmıyorum.

> https://www.amazon.com.tr/Sony-Dual...ds4&qid=1671551212&sprefix=ds4,aps,176&sr=8-1

Geri
Yukarı