Dualshock 4 Windows Çalışmıyor

EkaraCan33

Hectopat
Daha fazla  
Değerli Technopat Yetkilileri ve Okuyucular:

Öncelikle bukonuyu doğru yere açtım mı bilmiyorum. Ben daha önce DS4Windows programını kullanarak bilgisayarımda Dualshock 4'ümü kullanıyordum. Eskiden Windows 7 kullanırken de Windows 10 kullanırken de bu progranla Dualshock 4'ümü kullandım. Fakat Windows 10 ve aynı anda kullandığım Linux'dan sıkılınca tekrar Windows 7'ye temiz bir kurulum yaptım. Her programı, her driverı kurdum. Bluetooth'un driverını da(Bilgisayarım masaüstü ve bir usb bluetooth kullanıyorum.). Sonra DS4Windows programını da kurdum. programın demesi üzerine Dualshock 4 driverını ve 360 Driverını kurdum. Bluetooth Settings'den Wirelless Controller'ı ekledim. Ne yaparsam yapayım DS4Windows programı Dualshock 4'ümü okumuyor. Ne yapacağımı bilmiyorum. Lütfen yardım edin.

Şu anda bir şey farkettim. DS4Windows programının Setting sekmesindeki Control Panel bölümünde Dualshock4'üm görünüyor. Özellikler deyip tuşlara bastığımda da tüm tuşlar çalışıyor. Fakat Controllers bölümünde bu dualshock hala yok.

Güncel işletim sistemi daha iyidir. Windows 10'dan Windows 7'ye geçmenin bir mantığı yok.
Bu arada her oyunda Dualshock 4'ü tanımayabiliyor. Ben Dark Souls II'de Dualshock 4'ü kullanabilirken ki Windows 10 kullanıyorum ve güncel sürücü kullanıyorum ona rağmen Dark Souls'da Dualshock 4 çalışmıyor mesela. Ancak sen aynı oyunda kullanamıyorsan ve Windows 10'da kullanabiliyorsan güncel sürücülerle Windows 10'a geçiş yap.

Son düzenleme:
Program Dualshock'ı hiç görmüyor.

Ayrıca Windows konusu, ben Windows 10'a geçerken tüm driverlarımın olup olmadığına bakmamıştım. Ekran kartının driverı yokmuş.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı