Dualshock 4'ü PC'ye Bluetooth ile Bağlamak

Carlsberg

Kilopat
Makaleler
9
Öncelikle merhaba, kol PlayStation'a ait olduğu için konuyu buraya açmak uygundur diye düşündüm.

Masaüstü PC'ye Bluetooth ile DS4'ümü bağlayıp kullanmak istiyorum. Bildiğim kadarıyla bunun için bir Bluetooth adaptörüne ihtiyacım var ancak bu konuda hiçbir fikrim yok, bir sürü sürümleri vs. mevcut. DS4 için uyumlu ve işimi görecek en uygun fiyatlı Bluetooth adaptörü hangisidir. Öneride bulunursanız sevinirim. Ben şöyle bir şey buldum ancak kola uyumluluğu hakkında en ufak bir fikrim yok.

Veya bunu yapmanın başka yolları varsa öğrenmek isterim. Teşekkürler.

Yanlış bilgi
Windows 10'larda Bluetooth oluyor dostum almana gerek yok. Ben herhangi bir şey takmıyorum kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10'larda Bluetooth oluyor dostum almana gerek yok. Ben herhangi bir şey takmıyorum kullanıyorum.

Bilgisayarda Bluetooth adaptörü yoksa nasıl kullanabilir?

Öncelikle merhaba, kol PlayStation'a ait olduğu için konuyu buraya açmak uygundur diye düşündüm.

Masaüstü PC'ye Bluetooth ile DS4'ümü bağlayıp kullanmak istiyorum. Bildiğim kadarıyla bunun için bir Bluetooth adaptörüne ihtiyacım var ancak bu konuda hiçbir fikrim yok, bir sürü sürümleri vs. mevcut. DS4 için uyumlu ve işimi görecek en uygun fiyatlı Bluetooth adaptörü hangisidir. Öneride bulunursanız sevinirim. Ben şöyle bir şey buldum ancak kola uyumluluğu hakkında en ufak bir fikrim yok.

Veya bunu yapmanın başka yolları varsa öğrenmek isterim. Teşekkürler.

Herhangi bir Bluetooth adaptörünü alsanız yeterli. Yorumlara falan bakın almadan önce.

Bende Xbox One X Controlleri var. Daha sağlıklı çalışıyor PC'lerde, herhangi bir adaptör almadım. Windows 10'da sorunsuz oynuyorum.

Laptop'unuz mu var acaba?

Bilgisayarda Bluetooth adaptörü yoksa nasıl kullanabilir?

Herhangi bir Bluetooth adaptörünü alsanız yeterli. Yorumlara falan bakın almadan önce.

İnternette bayağı bir araştırdım, Bluetooth sürümlerinin aynı olması gerekli vs. yazılmış doğruluk payı nedir bilmiyorum ama birçok farklı şey okuyunca şüpheye düştüm. Spesifik olarak DS4 için de herhangi bir başlık bulamadım, iki arada bir derede geziyorum hala öyle :D

Bende adaptör yok. Windows 10'larda Bluetooth var yazılımsal olarak.

X470 GAMING Wi-Fi anakartım var demişsiniz, bu durumda Bluetooth adaptörünüz var anakartta neden diretiyorsunuz anlamadım, yazılımsal Bluetooth diye bir şey yok.

Laptop'unuz mu var acaba?

İnternette bayağı bir araştırdım, Bluetooth sürümlerinin aynı olması gerekli vs. yazılmış doğruluk payı nedir bilmiyorum ama bir çok farklı şey okuyunca şüpheye düştüm. Spesifik olarak DS4 için de herhangi bir başlık bulamadım, iki arada bir derede geziyorum hala öyle :D
Dark'ın bluetooth adaptörleri var. Gerekli yazılımı da indirirsiniz siteden. Sorun olacağını sanmıyorum.
X470 Gaming WiFi anakartım var demişsiniz, bu durumda bluetooth adaptörünüz var anakartta neden diretiyorsunuz anlamadım, yazılımsal Bluetooth diye bir şey yok.
Hocam bence bu durumlarda cevap vermeye çalışmak yerine raporlamak daha iyi. Bırakın :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı