Çözüldü DualShock4'ü bilgisayara bağlamak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

CALLIST0

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Uzun zamandır Bluetooth aracılığıyla DualShock4'ü bilgisayarda kullanıyordum. Önceden bilen bilir Steam'de DualShock bağlamak için yer var. Bende orayı kullanıyordum, yaklaşık 2 gün önce bir şey oldu ve DualShock4'ü bağlayınca Steam yerine Windows'ta açılıyor ve Steam'e sadece kablo araclığıyla bağlanıyor. Bana bir pin kodu soruyor, pin kodunun ne olduğna dair hiçbir fikrim yok, var mıydı onu da bilmiyorum bu sorunun çözümü var mı varsa nedir?

1603271755347.png

Çözüm
Ben DualShock 3'ü ScpToolKit ile bağlamıştım. Ona da bir göz atabilirsiniz. O program DS3'ünü (veya 4) Xbox kolu gibi görmeni sağlıyor.
Dediğin şeyleri daha önce denedim, işe yaramadı. Ben çareyi Steam'i geniş ekrana bağlamakla bulmuştum. Şimdi de direkt eşleştirme gelince Steam'e geçmiyor. PIN diyor ama PIN'i var mı yok mu onu bile bilmiyorum. Henüz bir çözüm yolu bulmuş değilim

Çözüm: PIN "0000" arkadaşlar.
Ben DualShock 3'ü ScpToolKit ile bağlamıştım. Ona da bir göz atabilirsiniz. O program DS3'ünü (veya 4) Xbox kolu gibi görmeni sağlıyor.

Dediğin şeyleri daha önce denedim, işe yaramadı. Ben çareyi Steam'i geniş ekrana bağlamakla bulmuştum. Şimdi de direkt eşleştirme gelince Steam'e geçmiyor. PIN diyor ama PIN'i var mı yok mu onu bile bilmiyorum. Henüz bir çözüm yolu bulmuş değilim

Çözüm: PIN "0000" arkadaşlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı