Dudağım şişik ve hissetmiyorum

Söylediklerin ağız içinde yara olduğunu söylüyor. Yara kaynağı neden oldu onu biliyorsan doktora gidip ona göre önlem alacaktır. Kaynağı görüntüsünü yerini vb. doğru düzgün bilmeden başka bir şey denilemez.
Genel olarak söyleyebileceğim yara olan kısım/lara elini sürme. Sıcak ve çok soğuktan uzak tut.
Ağız hijyenine dikkat et, su ile boğazını ağzını çalkala sıklıkla. Diş fırçalamayı sık yapıyorsan azalt doktor tedavisine kadar.

Söylediklerin ağız içinde yara olduğunu söylüyor. Yara kaynağı neden oldu onu biliyorsan doktora gidip ona göre önlem alacaktır. Kaynağı görüntüsünü yerini vb. doğru düzgün bilmeden başka bir şey denilemez.
Genel olarak söyleyebileceğim yara olan kısım/lara elini sürme. Sıcak ve çok soğuktan uzak tut.
Ağız hijyenine dikkat et, su ile boğazını ağzını çalkala sıklıkla. Diş fırçalamayı sık yapıyorsan azalt doktor tedavisine kadar.
Teşekkürler. Bugün doktora gittim, alerji sebebinden böyle olmuş.

Teşekkürler. Bugün doktora gittim, alerji sebebinden böyle olmuş.
Dediğiniz semptomlar alerjiye hitap etmiyor. Alerji olması için başka semptomlar da gerekir. Ya eksik söylediniz ya da çok çok düşük bir şekilde etkilenmişsiniz.
Alerji testi yaptı mı?
Alerji dediklerini yapar o tamam da yanından farklı şeyler de olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı