Dünya klasikleri 100 temel eser nereden temin edinilebilir?

Merhababa

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, dünya klasikleri 100 temel eser setini alabileceğim bir site var mı? Genelde en fazla 20 kitap set olarak satıyorlar ama ben bütün hepsini istiyorum. Set halinde olması daha ucuza geleceği için benim için önemli.

Kitap isteği olunca sıcacık yatağımdan kalktım. PC başında belirttiğiniz setlerle baktım. Yok efendim bulamadım. En fazla 40lı setler var, 170 lira gibi bir fiyata.
Bir de İş Bankası Yayınları tanesini 4 liradan ucuza satıyor sadeleştirilmişlerini.
Umarım benden daha çok kitapsever birisi yardımınıza koşar bulabilirsiniz.

Kitap isteği olunca sıcacık yatağımdan kalktım. PC başında belirttiğiniz setlerle baktım. Yok efendim bulamadım. En fazla 40lı setler var, 170 lira gibi bir fiyata.
Bir de İş Bankası Yayınları tanesini 4 liradan ucuza satıyor sadeleştirilmişlerini.
Umarım benden daha çok kitapsever birisi yardımınıza koşar bulabilirsiniz.
Teşekkür ederim ,aynen dediğiniz gibi toplu satan bir yer yok .

düzgün bi yayınevinden alın arkadaşlar yoksa okuduğunuzdan hiçbir zevk alamazsınız. İnanın çeviri ve editöryel düzenleme çok fazla önem teşkil ediyor. Benim tavsiyem İş Bankası Klasikleridir. Onun dışında Yapı Kredi, İletişim, Sel, Kırmızı Kedi, Jaguar gibi yayıncılar her zaman tercihiniz olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı