Dünyanın en güçlü işlemcisi ne?

Şu an Ryzen 3990X.

Hayır daha iş istasyonları için kullanılan işlemciler var dahası son kullanıcıya sunulmayan askeri ve daha birçok alanda kullanılan işlemciler var ve bir de kuantum PC'ler var onlar normal bir bilgisayardan çok daha hızlı yapıyorlar işlemleri.

Şu an Ryzen 3990X.

Son kullanıcıya sunulan en güçlü render işlemcisi sizin dediğiz gibi o işlemci.

Şu an Ryzen 3990X.

Oyun ile render farklıdır oyun alanında ise son kullanıcıya sunulan 10900K dır.

Hayır daha iş istasyonları için kullanılan işlemciler var dahası son kullanıcıya sunulmayan askeri ve daha birçok alanda kullanılan işlemciler var ve bir de kuantum PC'ler var onlar normal bir bilgisayardan çok daha hızlı yapıyorlar işlemleri

Son kullanıcıya sunulan en güçlü render işlemcisi sizin dediğiz gibi o işlemci

Oyun ile render farklıdır oyun alanında ise son kullanıcıya sunulan 10900K dır

İlk olarak kuantum bilgisayarlarda işlemci ve ekran kartı yoktur onların bileşenleri çok gariptir ikinci olarak yapılan testlere göre şu an 3990XI geçememiş 10900K ama Intel bu sefer 9.nesilden daha iyi geliyor
ha od dediğin işlemcilerde amd epyc iş istasyonları için

İlk olarak kuantum bilgisayarlarda işlemci ve ekran kartı yoktur onların bileşenleri çok gariptir ikinci olarak yapılan testlere göre şu an 3990XI geçememiş 10900K ama Intel bu sefer 9.nesilden daha iyi geliyor.
Ha od dediğin işlemcilerde AMD epyc iş istasyonları için.

Son kullanıcıya sunulan işlemciler arasında 3990X doğru çoklu çekirdek de geçiyor ama şurda bir fark var hangi sınıfda kıyaslıyoruz Intel 10900K şu an en iyi oyun işlemcisi ben orada kuantum işlemcisi yazmadım doğru okuyun işlem hızı alanında kıyasladım bir de epyc son kullanıcıya sunulan işlemci işin arka tarafı daha farklı.

İlk olarak kuantum bilgisayarlarda işlemci ve ekran kartı yoktur onların bileşenleri çok gariptir ikinci olarak yapılan testlere göre şu an 3990XI geçememiş 10900K ama Intel bu sefer 9.nesilden daha iyi geliyor.

Yazımı çok yanlış okumuşunuz ben orada yazdım zaten son kullanıcıya sunulan en güçlü ilemci 3990X diye biraz daha özenle okuyun lütfen.

Son kullanıcıya sunulan işlemciler arasında 3990X doğru çoklu çekirdek de geçiyor ama şurda bir fark var hangi sınıfda kıyaslıyoruz Intel 10900K şu an en iyi oyun işlemcisi ben orada kuantum işlemcisi yazmadım doğru okuyun işlem hızı alanında kıyasladım bir de epyc son kullanıcıya sunulan işlemci işin arka tarafı daha farklı.

Yazımı çok yanlış okumuşunuz ben orada yazdım zaten son kullanıcıya sunulan en güçlü ilemci 3990X diye biraz daha özenle okuyun lütfen.

Anlatamıyorum 10900K test edildi ama sonuçlara göre.

Anlatamıyorum 10900K test edildi ama sonuçlara göre.

Yav kardeşim Benchmark'a gir bak son kullanıcıya sunulan en güçlü oyun işlemcisi 10900K dır AMD fanboyu olma özgür düşünür ol.

Ha bir de hocam sen son kullanıcıya sunulan ile sunulmayanı karistiriyorsun piyasada olmayan işlemciler var büyük şirketlerde ve askeri de bir de sen yazımı yanlış okudun sanırım 9900K yazmadım 10900K yazdım bir de Single ve Quad'i karıştırma Quad'da AMD tabii (tabii Quad ve Single ne ise yaradığını biliyorsan ) Single oyun için burada ben tarafsizim F/P'de amddeden sasmam.

Geri
Yukarı