Düşen kasayı satmak mantıklı mı?

Emir4an hngny

Centipat
Daha fazla  
Dün CS:GO Prime aldım yılan ısırığı kasası düştü. Sizce satmalı mıyım yoksa CS:GO Source güncellemesine kadar bekleyim mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dün CS:GO Prime aldım yılan ısırığı kasası düştü. Sizce satmalı mıyım yoksa CS:GO Source güncellemesine kadar bekleyim mi?
Acelen yoksa kesinlikle satma. Daha yakın zamanda tanıdığım birinin kapsülleri 1.5 kat fiyat artışı oldu, source 2 yüzünden piyasa çok hareketli iyi oyuncu çekerse kasalar su gibi akıp gidecek.

Bu kasadan bana da geldi, geldiğinde 14 - 15 falandı, şuan 18 civarlarına geldi. Hafif hafif değerleniyor. Beklet.

Zaten yaz indirimine çok var, beklet kesinlikle. O zamana kadar bütün kasalar 30 tl yi geçecek bu gidişle.

Kasalar değerlenmeye başlamış. Bence beklemelisin.

Şansınıza güveniyorsanız gidin açın bana 200TL silah deşeni düştü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…