Düşük bütçe ile kasa toplamak (1500 TL)

Kendi yazdığım sistem nasıl ve daha iyi olabilir dediğiniz noktalar varmı?

• Sistem gayet güzel.

Oy: 0 0,0%

• Oy verenlerin toplamı
    8
Ben 1560 gibi bir bütçe ile R9 270X ve FX 6300 Sistemim konusundaki sistemi topladım. Bunu nasıl yaptım derseniz ; sürekli takipte kalarak en ucuz fiyatı arayıp birde o fiyatın dahada ucuzlamasını bekleyerek yaptım. Toplamda 300 lira civarı bir kar yaptım. Size tavsiyem vatandan büyük indirim olmadığı sürece asla bir şey almayın çünkü baya pahalı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben 1560 gibi bir bütçe ile R9 270X ve FX 6300 Sistemim konusundaki sistemi topladım. Bunu nasıl yaptım derseniz ; sürekli takipte kalarak en ucuz fiyatı arayıp birde o fiyatın dahada ucuzlamasını bekleyerek yaptım. Toplamda 300 lira civarı bir kar yaptım. Size tavsiyem vatandan büyük indirim olmadığı sürece asla bir şey almayın çünkü baya pahalı.
Bencede öyle fiyatlara vatandan baktım zaten piyasa değerlerinden alınca 200-250 liralık bi düşüş olacak gibi görünüyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı