Düşük Bütçe ile PC Toplama

Cundij

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar. Düşük bir bütcem var ve buna göre pc toplamak veya şu anki pc'mi upgrade yapmak istiyorum. Şu anda elektrik elektronik mühendisliği okuyorum. Hazırlıktayım şu anda. Bunun için çizim, proje ve ödevleri yapabileceğim hem de piyasadaki oyunları orta - iyi seviyede de olsa oynayabileceğim bir pc toplamak istiyorum. Veya şu anki sistemde işe yarayacak parçalar var ise kullanmak istiyorum. Alacağım pc en azından 5 sene üniversite bitene kadar idare etmesi yeterli olacaktır. Bayadır piyasayı takip etmiyor neler çıktı neler oldu bilmiyorum açıkcası bu yüzden sizlerden tavsiye istiyorum. Apu mu alsam düşük bütce için iyi mi olur? Yardımlarınızı bekliyorum.

Şu anki sistemim (meftah olduğunu biliyorum ama yine de yazayim.)

Baştan belirteyim bu abimizin yaşı baya fazla çocukluk arkadaşımdır kendileri :D

1 - Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 9600 GT 512MB 256 BIT
2 - İşlemci: Intel Core 2CPU 1.86Hz
3 - Ana Kart: G31M-ES2L
4 - Ram: kingston 800 mhz hyperx 2x1gb
5 - Hard Disk: 80gb ( 250gb hard disk meftah olmuşdu bu yüzden bi arkadaşımın çok eski pc'sindeki hard diski alıp taktım geçici olarak fakat pek geçici olmadı bayadır kullanıyorum :) )
6 - Güç Kaynağı: 350W 350 WATT POWER SUPPLY

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı