Düşük bütçe laptop ekran kartı önerisi

furkankorkmazz22

Femtopat
Genelde her girdiğim oyun oynanmaz oluyor. Bir laptop kullanıcısıyım, 8 GB RAM'im var daha yeni ilave ettim üstüne bir de SSD kart taktım. İşlemcim ise Intel Core i5-4210. buna önerebileceğiniz ucuz bir ekran kartı var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Üzgünüm birçok laptopda SSD ve RAM dışında değişiklik yapılmaz. Bazı laptoplarda belirli aparatlarla fazladan bir ekran kartı takılabiliyordu fakat hepsinde olur mu bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Üzgünüm bir çok laptopda SSD ve RAM dışında değişiklik yapılmaz.Bazı laptoplarda belirli aparatlarla fazladan bir ekran kartı takılabiliyordu fakat hepsinde olurmu bilmiyorum.
Laptop'umda bir ekran kartı vardı fakat arızalı oldugu için kendisini devre dışı bırakmak zorunda kaldım onu çıkartıp başka bir ekran kartı takılabilir mi ?
Marka değil tam modeli sormuştum. Masaüstü bilgisayarlar için üretilmiş ekran kartlarını bir dizi aparat yardımıyla laptoplarda kullanma işlemine E-GPU deniliyor.
Tam modeli dxdiag'da "CASPER NIRVANA NOTEBOOK"diye çıkıyor

Laptop'umda bir ekran kartı vardı fakat arızalı oldugu için kendisini devre dışı bırakmak zorunda kaldım onu çıkartıp başka bir ekran kartı takılabilir mi ?

Tam modeli dxdiag'da "CASPER NIRVANA NOTEBOOK"diye çıkıyor
Büyük ihtimalle ekran kartı değişikliği yapılamaz.

Geri
Yukarı