Düşük bütçeyle sistem toplama

Fez

Hectopat
Daha fazla  
Doların an itibariyle 7 olmasından sonra pek sıcak bakmadığım bir husus. Fakat ihtiyaçtan dolayı dusuk bütçeli bir sistem toplamalıyım. Performans olarak CS:GO oynatsa yeterli diye düşünüyorum. Arkadaş cevreme sordum, size de danışmak istedim. Çok anlayan bir insan değilim. Nasıl bir sistem önerirsiniz?

Bir arkadaşım MSI N1996 anakart ve Quake T736 kasa verebilecegini söyledi. Sizce işime yararlar mı? Yoksa sistem toplarken ekstra anakart ve kasa da almalı mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçeniz nedir?
Benim elimde DDR2 RAM ve LGA 775 ep35-ds4 anakart var, uyguna verebilirim. Üzerine GTX 750 ve Quad serisi bir işlemci ile sistem kurabilirsiniz.

Doların an itibariyle 7 olmasından sonra pek sıcak bakmadığım bir husus. Fakat ihtiyaçtan dolayı dusuk bütçeli bir sistem toplamalıyım. Performans olarak CS:GO oynatsa yeterli diye düşünüyorum. Arkadaş cevreme sordum, size de danışmak istedim. Çok anlayan bir insan değilim. Nasıl bir sistem önerirsiniz?

Bir arkadaşım MSI N1996 anakart ve Quake T736 kasa verebilecegini söyledi. Sizce işime yararlar mı? Yoksa sistem toplarken ekstra anakart ve kasa da almalı mıyım?
Bence bu kurda sistem toplayacaksan toplama. (Bütçe düşükse) Onun yerine PS4 veya Xbox 'a yönelmeni öneririm.

Aslında laptop kullanıyordum ama harddiski bozuldu. Baya eski olduğu için harddisk alsam bile arada sorun çıkaracağını düşünüyorum. O yüzden masaüstü dizmeye karar verdim. Bütçem 1500-2000 TL arası. Kendiniz bu bütçeyle sistem kursaydınız nasıl bir sistem ortaya çıkardı?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı