Düşük kazım gücünde ETC daha mı mantıklı?

Fightermehmet

Centipat
Daha fazla  
Windows üzerinden 2 kartla 60 MH/s ETH kazımı yapıyorum. Ödeme almak istediğim zaman çok uçuk ücretler istiyor. Gas fiyatları 15 gündür 5 doların altına inmiyor. İnsede Ethermine ödemeyi yapmadan tekrar yükseliyor. Resmen elektrik faturası kadar parayı ödeme alabilmek için veriyorum. ETC kazmak daha mı mantıklı? Dün 4 GB bir kartla ETC kazımına başladım, değerler o kadar kötü değilmiş gibi geldi.

Dosya Ekleri

• 2021.09.10-18.48.png
    2021.09.10-18.48.png
    232,3 KB · Görüntüleme: 65
Son düzenleyen: Moderatör:
Ben hep 0.01 de ödeme alırdım. Şu an 0.024 olsa da biriken hala ödeme almadım az gas fiyatı ödemek için. 60 mh gücünle hala Ethereum kazmak en mantıklısı. Yalnız 4 GB kartınla ETC kazman mantıklı zaten 4 GB kartın var ve Ethereum kazamıyorsan Ethereum classic iyi tercih eğer başka coin çok daha karlı değilse. Çok biriktir tek seferde ödeme al mantığını uygulamamız lazım artık.

Ben hep 0.01 de ödeme alırdım. Şu an 0.024 olsa da biriken hala ödeme almadım az gas fiyatı ödemek için. 60 mh gücünle hala Ethereum kazmak en mantıklısı. Yalnız 4 GB kartınla ETC kazman mantıklı zaten 4 GB kartın var ve Ethereum kazamıyorsan Ethereum classic iyi tercih eğer başka coin çok daha karlı değilse. Çok biriktir tek seferde ödeme al mantığını uygulamamız lazım artık şimdilik.
Anladım hocam. Şahsen sırf gas fiyatları yüzünden bundan sonra sadece 4gb kart almayı düşünüyorum. Aradaki fiyat farkına değmez bence.

Değer mi değmez mi bir şey diyemem. Bir ara Ethereum 4500 doları Ethereum classic 155 doları gördüğünde Ethereum classic daha çok kazandırmaya başladı ama çok az sürdü bu. Eğer çizgisini koruyabilseydi ben Ethereum classic kazmaya başlayacaktım. Başka coinlere yönelmeyi düşündün mü? Hangi kartlar var sende?

Değer mi değmez mi bir şey diyemem. Bir ara Ethereum 4500 doları Ethereum classic 155 doları gördüğünde Ethereum classic daha çok kazandırmaya başladı ama çok az sürdü bu. Eğer çizgisini koruyabilseydi ben Ethereum classic kazmaya başlayacaktım. Başka coinlere yönelmeyi düşündün mü? Hangi kartlar var sende?

XFX RX 5500 XT, EVGA GTX 1070 FTW, Gigabyte Aorus RX 580 4 GB. Ravencoin kazmayı düşündüm de cidden çok fazla güç tüketip çok fazla ısındırıyor. Ne yapacağımı bilemedim sanırım ETH+ETC kazmaya devam edeceğim.

ETH + ETC devam etmen mantıklı olan. Ravencoin kazmıştım bir ara gerçekten ekran kartının sınırlarını zorluyor adeta. Isı ve enerji tüketimi büyük sorun.

Yeni konular

Geri
Yukarı