Düşük sistem gereksinimli çizim programı önerisi

axlyy

Hectopat
Selam. Kız arkadaşım yeni ASUS marka laptop aldı. Abisi satın aldığı için laptopu kazıklanmış açıkçası. Değiştirmesini söyledim fakat abisi ona da karşı çıktı. Her neyse laptopun modelini ve özelliklerini aşağıya bırakacağım. Çizim yapması gerekiyor çizgi roman için. Çok komplike çizimler olmayacak fakat yine de elde tutulur miktarda güzel çizilebilmesi gerekiyor programda. Photoshop CC 2014 denedik fakat o da donup durdu. Photoshop'un daha eski sürümlerini mi denememiz gerekiyor yoksa işimizi görecek farklı programlar da var mıdır? Önerilerinizi bekliyorum.

ASUS D515DA:
-AMD Ryzen 3 3250u 2.6 GHz(APU işlemci)
-4 GB RAM.
-AMD Radeon Vega 3 (işlemcinin ekran kartı)
-256 GB SSD.

Selam. Kız arkadaşım yeni ASUS marka laptop aldı. Abisi satın aldığı için laptopu kazıklanmış açıkçası. Değiştirmesini söyledim fakat abisi ona da karşı çıktı. Her neyse laptopun modelini ve özelliklerini aşağıya bırakacağım. Çizim yapması gerekiyor çizgi roman için. Çok komplike çizimler olmayacak fakat yine de elde tutulur miktarda güzel çizilebilmesi gerekiyor programda. Photoshop CC 2014 denedik fakat o da donup durdu. Photoshop'un daha eski sürümlerini mi denememiz gerekiyor yoksa işimizi görecek farklı programlar da var mıdır? Önerilerinizi bekliyorum.

ASUS D515'da:
-AMD Ryzen 3 3250u 2.6 GHz(APU işlemci)
-4 GB RAM.
-AMD Radeon Vega 3 (işlemcinin ekran kartı)
-256 GB SSD.

Adobe Photoshop CC.

Coreldraw denemedik hocam ona bir bakalım. CS6 ile CC arasında nasıl bir fark var? CC daha yüksek gereksinimler mi istiyor hocam.

CC ve üstünin sistem gereksinimleri.

Ekran görüntüsü 2023-04-21 105343.png

CS 6 sistem gereksinimleri.

-wabhıvfreauhygvvfehrbı.png

Tabii ki de Photoshop'tur. CS3 sürümünü indirin yeterli olur. Şu an tanıdığım çoğu çizer arkadaşım halen CS3 sürümünü kullanmaktadır.

İşinize yarar mı bilmiyorum ama paint.net kullanabilirsiniz. Ben zamanında tasarımlarımı yapmak için kullanıyordum.

Ya da internet üzerinde Photoshop gibi bir editör olan Photopea var onu da kullabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı