Düşük sistem gereksinimli ücretsiz oyun önerisi

Need for Speed serisinin eski oyunlarını oynayabilirsin sanırım. Carbon, Most Wanted, Underground gibi.
Şimdi gördüm ücretsiz yazmışsın ama aklıma başka bir oyun gelmiyor bu bilgisayara.

Önceden oynadığınız oyunlar şu an kasıyorsa belki de bilgisayarınız ısınıyor ve işlemci, ekran kartı frekans düşürüyordur. Temizleyip, termal macun yenilemesi yapmakta fayda var eğer hiç yapmadıysanız.

Kusura bakma biraz sert yazmışım :D. Counter-Strike Source'u dene çok güzel oyun o kasmaz :D.

Onu oynuyorum güzel o :)
Ayrıca LOL oynamayı deneyebilirsin. Sanırım bir 40 FPS verir. Gerçi daha çok kanser oluyorsun LOL'de ama 😀.

Onu rahat bir şekilde oynuyorum zaten ama Team fightlarda düşüyor FPS bir de çok efekt olunca.
Önceden oynadığınız oyunlar şu an kasıyorsa belki de bilgisayarınız ısınıyor ve işlemci, ekran kartı frekans düşürüyordur. Temizleyip, termal macun yenilemesi yapmakta fayda var eğer hiç yapmadıysanız.

3 Ay önce yeniledim termal macunları.
Afedersin ama al direkt çöpe at zamanı dolmuş onun. Allah aşkına sinirlerim bozuldu Zula'da kasan bilgisayar olur mu?

Hocam ne yapayım durumum yok elimde olsa zaten bilgisayar almak istiyorum babam kızıyor bütçem de yok ne yapabilirim?

Bu arada senin sistemin düşük değil ben onda csgo oynardım düşük sistem görmek istiyorsan bi benimkine bak Sony vaio vgn ns11s
O bilgsiayarına win 7 yüklersen oyunlarda sıkıntı çekmezsin tabi driverlar uyumluysa windows 7 ile
bu arada zulanın kasması imkansız sen ne yaptın da böyle şu an

Need for Speed serisinin eski oyunlarını oynayabilirsin sanırım. Carbon, Most Wanted, Underground gibi.
Şimdi gördüm ücretsiz yazmışsın ama aklıma başka bir oyun gelmiyor bu bilgisayara.

Aynı zamanda bu oyunları eğer crack indirdiysen GameRanger uygulaması ile Online oynayabiliyorsun

Geri
Yukarı