Düşük sistemler için Tiny 11 yüklenir mi?

burakxeilish

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, bugün YouTube'da bu video'yu gördüm siz ne düşünüyorsunuz? Son 24 Saat'de onlarca video çekildi hakkında. Düşük sistemler için iyi bir alternatif gibi duruyor.

Arkadaşlar merhaba, bugün YouTube'da bu video'yu gördüm siz ne düşünüyorsunuz? Son 24 Saat'de onlarca video çekildi hakkında. Düşük sistemler için iyi bir alternatif gibi duruyor.

Önermem içinde zararlı bulunma ihtimali çok yüksek Microsoft'tan Windows 11'i indirin NTLite ile kendiniz optimize edin sosyalde rehberi var nasıl yapılacağına dair.

İşlemcim yüzünden Windows 11 kullanamıyorum, bypass edip kullansam bile Valorant ve Fifa 23 gibi oyunları oynayamıyorum TPM sebebiyle. Windows 11'in ise modernliğini çok seviyorum bu sebeple bir ayağım çamurda kalmış durumdaydı. Tiny11 ISO dosyasını indiriyorum, ilk bir Virtual Box'a kurarım eğer beğenirsem direkt taşırım. Tiny11 ile birlikte okuduğum kadarıyla TPM ve Secure Boot olayları gibi şeyleri kaldırıyor böylelikle işletim sistemin Windows 11 oluyor fakat ek gereksinimler olmadan.

Eğer beğenirsem zaten sosyalde konusunu açarım detaylı şekilde.

dostum ben yükledim ve hatalı windows update yapmıyor hata veriyor ondan dolayı silip kendim ntlite ile yaptım youtebede video var baya bakabilirsin türkçe olarak bile var.

Yeni konular

Geri
Yukarı