Düşük Sistemli Oyun Tavsiyesi

TheRattata

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Yaklaşık 2 haftadır sürekli oynayabileceğim bir survival oyun arıyorum. Fakat sistemim güçsüz olduğu için bilindik oyunları oynayamiyorum. Onerebileceginiz arkadaşımla dusuk sistem isteyen 2 boyutlu olmayan survival oyun var mi?

Herhangi bir oyun da olur ama dediğim gibi sürekli oynayabileceğim ve sıkmayacak bir oyun istiyorum gece gündüz oynayabileceğim.
7 days to die, Rust vs. Denedim fakat verim alamadim.
Minecraft, dont starve together beta harici olursa daha iyi olur.

Sistemim :

Nvidia GeForce 310M (laptop ) cuda serisi
4GB RAM
2.53 MHz

Rising world ve empyrion galaktic survival çalıştırır mı ? Oynanabilecek seviyede ve tavsiye eder misiniz?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler. Tekrar hatırlatayım sadece survival olmayabilir tek şart pay to win olmasın yeter.

Son düzenleyen: Moderatör:
en zevkli ve güzel tps online oyun War Thunder uçak savaşı oyunu piyasadaki diğer bütün oyunlardan daha eğlenceli ve daha güzel
benim bin liraya aldığım beyaz hp pavilion x2 detachable 10 inch intel atom z3736f 2gb ram intel hd graphics tabletimde minimum ayarda 1280x768 çözünürlükte akıcı bir şekilde oynuyorum oyun baya sarıyor tavsiye ediyorum herkese her sistemde akıcı bir şekilde oynarsınız oyunu

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı