Düşük sistemli strateji oyunu önerisi

Eskilerdenn

Hectopat
Stardew Valley tarzında oyun arıyorum. Şu an param olmadığı için onu alamadım ama yakında alacağım. Ücretsiz öneriniz var mı? Üstten görünümlü zevkli oyunlar.

Stardew Valley tarzında oyun arıyorum. Şu an param olmadığı için onu alamadım ama yakında alacağım. Ücretsiz öneriniz var mı? Üstten görünümlü zevkli oyunlar.

2D üstten görünümlü sevdiğim forager var. Bir süre sarar bayağı eğer severseniz.
Savaş oyunu olarak cossacks ı eskiden oynardım.

Path of exile ücretsiz bir oyun biraz öğrenmek için zaman ayırabilirseniz( aşırı kapsamlı ve bol içerikli bir oyun olduğu için) bağımlılık bile yapabilir. Strateji sayılmasa bile üstten görünmlü dediğiniz için önerdim. Videolarına bakabilirsiniz.

Civ5 strateji bakışı(F10 tuşu ile olması gerekiyordu), EU4 zaman yavaş geçiyor ama Osmanlı, Avrupa devletleri gibi karışık yerlerde yavaş daha iyi oluyor.

Path of exile ücretsiz bir oyun biraz öğrenmek için zaman ayırabilirseniz( aşırı kapsamlı ve bol içerikli bir oyun olduğu için) bağımlılık bile yapabilir. Strateji sayılmasa bile üstten görünmlü dediğiniz için önerdim. Videolarına bakabilirsiniz.
10 fps oluyor.
Düşük sistemli browser veya steamda ücretsiz olan çar kasmalı oyun arıyorum "browser quest" oyunu tarzı. haritada başka online oyuncular da olduğu bi oyun.

Son düzenleme:
Pardon ben imzanızda rx580 i gördüğüm için düşük sistemli kısmını atlamışım. Torchlight serisini inceleyebilirsiniz. İlk iki oyununu oynamıştım güzel oyun ama bu da online değil.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı