Düzenlenen Windows 11 21H2 ve 22H2 sürümlerinde "Bu bilgisayar Windows 11 çalıştıramaz" hatası

MurphyAmca

Centipat
Daha fazla  
Merhaba Windows 11'i winreducerle düzenlediğimde kurulum ekranı "Bu Bilgisayarda Windows 11 çalıştıramaz" uyarısı veriyor.
Herhangi bir değişiklik mouse imleci veya photo viewer sıradan bir şey silince de aynı sorun oluyor. Tek çözüm önceden hazırlanmış Windows 11 Lite.
Sürümünde değşiklik yapmak o zaman sorun olmuyor ama Windows 11 Lite hazırlayanlar birçok sorun var. Orijinal ISO da kendim düzenlemek istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba Windows 11'i winreducerle düzenlediğimde kurulum ekranı "bu bilgisayarda Windows 11 çalıştıramaz" uyarısı veriyor.
Herhangi bir değişiklik mouse imleci veya photo Viewer sıradan bir şey silince de aynı sorun oluyor. Tek çözüm önceden hazırlanmış Windows 11 Lite.
Sürümünde değşiklik yapmak o zaman sorun olmuyor ama Windows 11 Lite hazırlayanlar birçok sorun var. Orijinal ISO da kendim düzenlemek istiyorum.

Windows 11 kullanmak için neden bu kadar kasıyorsunuz ki? Beta işletim sistemi. Her sistem de düzgün çalışmıyor zaten. Windows 10'un skinpack tema yapılmış hali gibi bir şey. Stabil Windows 10 sürümlerinden birini kurup kullanın bence. Windows 11'in daha çok yolu var.

Çözümü buldum:

Windows 11 TPM fix.
Boot wime birkaç Regedit kaydı ekliyorsunuz ve ISO içindeki appraiserres.dll dosyasını siliyorsunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı