Düzenlenmiş Windows 10 ISO'su önerisi

Normal. Update ile kaldırdığı özellikler yeniden yükleniyordu. Hatta kurmadan once okumanız gereken bir not defterinde belirtmişti nedenini. Şu anda kullandığım Windows 10 sürümü kinghazeye ait ve Update aktif. Defender devre dışı sadece.
Full Programlar indir cafe güvenilir mi ki?

Ben kendim LTSC indip elle devre dışı bıraktım her şeyi.
Bilgisayar çok yeni değilse LTSB kurulabilir LTSB de boşta 300 MB RAM kullanımı gördüm.

Evet bu da yapılabilir ancak şöyle bir sorun var. Bazı uygulamalar hata veriyor Windows sürümünden dolayı. Mesela bende Adobe PS ve Premiere, Forza Horizon 4 sürümden dolayı açılmıyordu. Böyle durumlarda da modlu Windows kurmak daha mantıklı.

Evet bu da yapılabilir ancak şöyle bir sorun var. Bazı uygulamalar hata veriyor Windows sürümünden dolayı. Mesela bende Adobe PS ve Premiere, Forza Horizon 4 sürümden dolayı açılmıyordu. Böyle durumlarda da modlu Windows kurmak daha mantıklı.
Forza Horizon 4 açılmıyorsa muhtemelen Xbox idenity providerı silmişsinizdir.

Bir tek sen de bulaştırmış galiba. Kendisini tanıyorum gayet saygıdeğer bir arkadaştır.

Ben orijinal yazılım kullanan biriyim(kullandığım programlar dahil) ve eklenti vs. kullanmam kullansam onlardan bulaştı diyeceğim fakat yok, o akşam bu kullanıcının yazılımlarından Toolbox'u kurduğum anda BTC miner kazma virüsü dahil birçok virüs sisteme bulaştı virüs programları sağ olsun hemen tespit etti engelledim.(profilimde açtığım konu da var kanıtlarla, birini yalanlayacak kadar karaktersiz değilim)(yazdığınız cevapta arkadaşınızı koruyup beni yalanlıyorsunuz, "herkes kullanıyor bir şey yok ama sende var aynen inandık" anlamı çıkıyor )

Son düzenleme:
Forza Horizon 4 açılmıyorsa muhtemelen Xbox idenity providerı silmişsinizdir.

Hocam vallahi Forza belki ondan olabilir ama Adobe direk Windows sürümü yetersiz hatası verip duruyordu.

Günlük kullanıcı için pek uygun değil zaten LTSC ben bir hata olunca kendim düzeltiyorum mesela.

Benim için sorun değil normalde ancak PC'yi bir tek ben kullanmiyorum evde. Bu yüzden pek tercih etmedim LTSC'yi.

Hocam vallahi Forza belki ondan olabilir ama Adobe direk Windows sürümü yetersiz hatası verip duruyordu.
Evet ben de o yüzden LTSB kullanmıyorum mesela 1607 çok eski bir sürüm.
Yeni sürüm şeyleri de sevmediğim için 1809 dayım şu an tam ortada bir sürüm.

Ben orijinal yazılım kullanan biriyim(kullandığım programlar dahil) ve eklenti vs. kullanmam kullansam onlardan bulaştı diyeceğim fakat yok, o akşam bu kullanıcının yazılımlarından Toolbox'u kurduğum anda BTC miner kazma virüsü dahil birçok virüs sisteme bulaştı virüs programları sağ olsun hemen tespit etti engelledim.(profilimde açtığım konu da var kanıtlarla, birini yalanlayacak kadar karaktersiz değilim)(yazdığınız cevapta arkadaşınızı koruyup beni yalanlıyorsunuz, "herkes kullanıyor bir şey yok ama sende var aynen inandık" anlamı çıkıyor )
@OgnitorenKs Saygı değer insandır. Windows'a virüs mirüs bulaştırdığı da yok. Kullandım hiçbir şey olmadı. Onun öyle bir şey yapıcağını zannetmiyorum.

Geri
Yukarı