Düzgün bir şekilde uyarı Recep Baltaş

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Kızıl Elma

Hectopat
Yer
Adana
Daha fazla  
Recep abi sabah msconfig ile ilgili bir mesaj yazmıştım ve bu yöntemi 2 bilgisayarda uyguladım ikisinde de işe yaradı. Bu şekilde bir problem yaşayan arkadaşa da söyledim. Sizde beni azarlar bir şekilde şunu her yere yazmayın dediniz. Düzgün bir şekilde durumu bana da arkadaşa da anlatsanız olmuyor mu otoriteniz mi çiziliyor?
@Recep Baltaş

@Recep Baltaş Size bunu zaten dügün bir şekilde anlatmış. Sizin kullandığınız "Otoriteniz mi çiziliyor?" gibi hoş olmayan cümleler kullanmamış.

Xp 4 gb desteklemez desin canımı yesin. Bende bilgi sahibi olmuş, öğrenmiş olurum. Ne diye uzatmayın bir şey öğrenmişsiniz her yere onu yazıyorsunuz diyor ki.
@brk35 ayrıca ben otorite kelimesini Recep abinin dedikleri yüzünden yazdım. Hoş olmayan cümleyi kime kullanacağımı bilirim sen merak etme.

"Hiç kimse kusursuz değildir." İnsanın psikolojisi her an değişim içinde; sıkıntılı bir zamana denk gelmiş veya da aynı cevabı birden fazla görmüş bıkmış olabilir. Açıkçası bu kadar büyütülebilecek bir şey değil.

Son düzenleme:
Neyse uzatmayalım. Kusura bakmayın beyler iyi geceler. Cezadan sıkıntı yok zaten bekleriz problem değil.

Herhangi bir azarlama durumu göremedim ben. Gayet anlaşılır biçimde yazılmış.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı