Dumbell seti nereden alınır?

Penaldo

Hectopat
Merhaba ortalama 45 kg dumbell seti almayı düşünüyorum Ağırlıkların ayarlanabilmesi lazım bazen 15 bazen 25 kg çalışacağım. Ama internetten aldığım zaman en az 50, 60 TL kargo parası ödemem gerekiyor. Çok fazla masraf olduğu için İstanbul içi fiziksel bir mağaza var mıdır gidip alsam?

Decathlon'dan "set" şeklinde almayın. Tek tek alın mutlaka yoksa çok pahalı oluyor. Bir de biraz pratik zeka ile aklıma Amazon Prime alıp çeşitli yerlerden en ucuzlarını almak geliyor. Sonuçta Amazon Prime size kargo ödetmiyor ve ilk ay ücretsiz, ücreti öder sürekli kullanırım derseniz de 8 TL.

Ben 85 kg dambıl-halter set satın almıştım. %100 metal ürünler alın. Sakın benim gibi yapmayın. Ucuz etin yahnisi yavan oluyor. Uzun vadede pişman olursunuz. Taşıma sorunu yüzünden iade de edemezsiniz.

Bir de biraz pratik zeka ile aklıma Amazon Prime alıp çeşitli yerlerden en ucuzlarını almak geliyor. Sonuçta Amazon Prime size kargo ödetmiyor ve ilk ay ücretsiz, ücreti öder sürekli kullanırım derseniz de 8 TL.
Hangi ürün olursa olsun kargo ödemiyor muyuz bu şekilde? Eğer öyleyse harika olay.

Yeni konular

Geri
Yukarı