Çözüldü Dump dosyası nasıl upload edilmeli?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

yigitcan274

Decapat
Daha fazla  
Düzenli olarak mavi ekran hatası alıyordum. Sorunumu buraya yazdım. Sağ olsun biri bu geri dönüşü yaptı ama 4. adımda tıkandım kaldım. Yardımcı olabilir misiniz?

Minidump dosyaları, bilgisayarınız mavi ekran verdiğinde belleğin ufak bir dökümünü barındıran dosyalardır. Bunları analiz ederek mavi ekran hatalarının nedenini öğrenebiliriz.

Minidump dosyaları C:\Windows\Minidump klasöründe bulunur ve DMP uzantılıdır.

Bu dosyaları sizden istediğimizde yapmanız gereken işlemler sırasıyla şöyle:
  1. Masasütünde yeni bir klasör oluşturun. İsmi önemli değil.
  2. C:\Windows\Minidump klasörüne girin ve buradaki bütün DMP dosyalarını seçip Masaüstünde oluşturduğunuz klasöre kopyalayın.
  3. Bütün dosyaları seçin ve sağ tıklayıp "Add to archive... / Arşive ekle..." komutunu verin. Tamam dediğinizde bütün dosyalar sıkıştırılıp tek dosya yapılacak.
  4. Şimdi sıkıştırılmış bu dosyayı aşağıdaki servislerden herhangi birine, herkese açık olacak şekilde yükleyin ve indirme bağlantısını bizimle paylaşın:

Çözüm
Oluşturduğun dosyayı MediaFire'a yükle. Kayıt ol önce, sonra Upload kısmına bas, Rar'ı seç, bittikten sonra "copy link"e tıkla, yapıştır cevap olarak.
Oluşturduğun dosyayı MediaFire'a yükle. Kayıt ol önce, sonra Upload kısmına bas, Rar'ı seç, bittikten sonra "copy link"e tıkla, yapıştır cevap olarak.

Çözüm
Oluşturduğun dosyayı MediaFire'a yükle. Kayıt ol önce, sonra upload kısmına bas, RAR'ı seç, bittikten sonra "copy link"e tıkla, yapıştır cevap olarak.

Google Drive'a yükledim. Linki kopyaladım. İlk attığım konunun altına mı yapıştırıyım buraya mı yapıştırıyım linki?

İlk attığınız konuya.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı