Çözüldü DurmaPlay geçersiz kod

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Hocam hatayı tam olarak nerede verdi? Minecraft hesabınızı key ile aktifleştirirken mi kabul etmedi? Kod için kullanılmış vs. mi de

Kod kullanılmış veya hatalı dedi kullanamadım.
Minecraft'ta yazdım şimdi onları bekliyorum kaç saat oldu cevap yok ya.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kod kullanılmış veya hatalı dedi kullanamadım.
Minecraft'ta yazdım şimdi onları bekliyorum kaç saat oldu cevap yok ya.

Minecraft bir destek veremez.
3. Kişiden aldığınız keyler satın aldığınız firmanın sorumluluğundadır.

Ayrıca bir şey merak ettim sanırım Minecraft Premium 260TL'ye satılıyor, orijinal fiyatı da 260TL neden Minecraft'ın sitesinden almak yerine DurmaPlay'dan aldınız?

Ayrıca bir şey merak ettim sanırım Minecraft Premium 260TL'ye satılıyor.
260 TL'ye değil, 24 Euro fiyata satılıyor. Yani 370 TL'ye denk geliyor.

DurmaPlay genel olarak güvenli bir site olsa bile satış sonrası destekleri kötü. Daha önce bir arkadaş aynı durumu yaşayıp yeni key alamadığını söylemişti.

Gelecek alışverişlerinizde DurmaPlay yerine Kinguin kullanmanızı öneririm. Kinguin'de 260 TL ve platform geliştirme ücreti ile birlikte 280 TL civarı bir fiyata denk geliyor.

Eposta attılar ve bilgi veremeyiz dediler durmaplaya yazdım cevap bekliyorum ama ilk defa alalım dedik onunda içine ettiler.

Bilseydim keşke herkes güvenli deyince sıkıntı çıkmaz sandım.

Hocam olumsuz bir durum olursa hakkınızı sonuna kadar arayın. O kadar yüksek fiyata bir ürün satın alıyorsunuz ve kullanılmaz oluyor. Gelişmeleri paylaşırsanız sevinirim. O kadar güvenli deniliyor halbuki, en ufak bir sorunda yardımcı olmaları gerekmez mi sonuna kadar?

Cevap verdiler teknik ekip 9.00 5 arası açıkmış onlara yazın dedi çok saçma geldi bana ve Minecraft'tan gelen epostada kullanım bilgisini veremeyiz dedi ne yapacağım hiçbir fikrim yok.

İşte bende güvenilir dediler aldım. Almaz olaydım.
Bu Mojang vermeyecek gibi .

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam DurmaPlay sizden tam olarak ne yapmanızı istiyor? Mojang ile iletişime geçin mi dediler sadece?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…