DurmaPlay'den Escape from Tarkov alınır mı?

Evet haklısınız aşırı pahalı ama döviz kurları ne halde olduğu ortada. Euro üzerinden satıldığı, özel fiyatlandırma olmadığı için normal maalesef bu fiyatlar artık. Malum bir depo benzin olmuş 1000 küsur lira.

Son düzenleme:
Durmaplay güvenilirdir, alınabilir. Ama almadan önce:

2017 de videoların gazına gelip EoD aldık arkadaşlarla. o zamandan bu zamana gelen en büyük yenilik oyun içi sesli iletişim. :D Geri kalan tüm güncellemeler tamamiyle ufak tefek geliştirme sayılmayacak ayarlamalardan ibaret. Vaktiyle ne istediysek adını "gerçekçilik" koydukları gerçekle alakası olmayan bi safsata ile reddettiler. (Discord sunucularında, forumlarda aktif olarak temsilcileriyle fikir alışverişi yapmışlığım da olmuştur bu arada.) Şimdi millet pasif skiller ve doğaüstü zırhlarla 1-2 kat yüksekten atlayıp çatışmaya devam edebiliyor. En basitinden hile hurdanın önüne geçebilmesi için bir killcam mekaniği istedik, gerçekçi değil diye kestirip atıyorlardı. Akıllarına yatması yıllar aldı. O da yapılacak mı belli değil. Kendileri de sıkıntıların farkında ve sırf hesap satışlarını önleyebilmek için mail adresini değiştirme özelliğini kapatmış durumdalar. Steam'e iade edilmesi ihtimali dolayısıyla gelmediklerini falan düşünüyorum artık o derece.

Ciddi bir ustalaşma eğrisi var oyunun. Bu süreçte küfürler edip sık sık alt+f4 çekmeniz büyük olasılık. Tam oyuna alıştım derken wipe geleceğini duyuyorsunuz. 1-2 defa pek problem olmuyor da, 5-6-7. de artık ben aynı haltı niye tekrar ediyorum diye sormaya başlıyorsunuz. Çünkü önceki ilerleyişinizden yanınıza kâr kalan herhangi bir şey yok. Bizim oyunumuz herkese göre değil diyerek çıkıyorlar işin içinden. Buldukları mükemmel bir formül var, her seferinde de haklı olarak övünerek bahsediyorlar. Evet benzerini yapan bu detay seviyesinde ve bu ciddiyete sahip başka bir oyun yok. Ama o başka oyun o formülü keşfedip güzelce işleyip ekmeklerini ellerinden almadan adam etmeyecekler gibi görünüyor şu anda.

Çok uzatmış olabilirim, kusuruma bakmayın. Almanıza engel olmaya çalışmak gibi bir niyetim de yok. Sadece vaatlerinin büyük bir kısmını sunmaya çalışırken yolunu kaybetmiş bir proje olarak görüyorum EFT yi. Müthiş bir potansiyeli var. Fakat şu anki fiyatını bana göre € kuru 1 lira olsa dahi karşılayabilecek durumda değil. Bu ücreti ödemeden önce iyice düşünün diye uyarmak için yazdım. Trailerlarda gösterilen o yoğun hararetli, aksiyonu bol çatışmalar ortalama 30-40 dakika sürecek bir raidde toplasanız 5 belki 10 dakika. Geri kalanı sağda solda ceket kutu alet çantası karıştırarak geçiyor. Ancak loot fetişiniz varsa bilemiyorum tabii.

Yeni konular

Geri
Yukarı