Dursun Çiçek: Temiz HDP'liler bakan olabilir!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yani bizimle birlikte yaşamayı, tek millet olmayı kabul etseler başımızın üstünde yerleri var ama istemiyorlar. E bırakın kursunlar kendi devletlerini. Neden senelerdir direniyoruz?
Hiçbir siyasî partiyi tutmadığımı belirterek. Biz sizle yaşarız ama siz bizle yaşamıyorsunuz. Hepiniz değil arada çıkan çürük elmalar yüzünden. Yoksa biz neden boşu boşuna birine kin besleyelim.

Emekli, şuan CHP içinde hiçbir yetkisi olmayan bir kişinin saçmalamasıdır.
2015 yılı AKP Hükümetinde HDP'li bakanlar;
Ali Haydar Konca Avrupa Birliği Bakanı
Müslüm Doğan Kalkınma Bakanı
Levent Tüzel AKP tarafından bakanlık teklif edilidi ama bakanlığı kabul etmedi.

Arşiv unutmaz.

Atatürk'ün bahsettiği MİLLET'in içinde hem türkler hem bizim topraklarımızda yaşayan kürtler vardı. Ve o söz dış güçler-yabancı devletler için söylenmiştir. Şu an bir iç savaş var.
Bu adamlar hiç var olmamış bir yeri, Kürdistan'ı almaya çalıştılar. Bizim topraklarımızda yaşıyorlardı, kendi devletlerini kurmak istediler. Bunu yapmak için de birilerinin kucağına oturup, uyuşturucudan gelen parayı kullandılar. Savunulacak hiçbir tarafları yok. Onlar bizim insanlarımızı katletti.

Kürt müsün açık söyle toprak isteyip istemediğini bilelim.

Gerçekten aklı başında kürt kardeşlerimizde var. Onlara laf yok velakin gözünü Türk toprağına dikmiş biri varsa.

Kürt müsünüz? Ben Kürt düşmanı bir tane Türk tanımadım şimdiye kadar. Ama o kadar çok Türk düşmanı Kürt tanıdım ki...

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynısını Ak Parti yaptı. Büyük ihtimalle bakanlık verilecektir. Mantıklı olan da budur.

Kürt müsün açık söyle toprak isteyip istemediğini bilelim.

Gerçekten aklı başında kürt kardeşlerimizde var. Onlara laf yok velakin gözünü Türk toprağına dikmiş biri varsa.
Bu topraklar bizim topraklarımız değil. Bu topraklarda yaşayan herkes bu toprakların sahibidir. Bu ülkenin milletidir.

Nasil da seslerini kestiler. Bunlar saniyor ki eskisi gibi elini kolunu sallayarak teröristlik yapmaya devam edebilecekler. Bunlarin alayini ibreti alem olsun diye sallandirmak lazim.

Kürt müsünüz? Ben Kürt düşmanı bir tane Türk tanımadım şimdiye kadar. Ama o kadar çok Türk düşmanı Kürt tanıdım ki...
Kürdüm ve Türk arkadaşlarım çok var. Çoğu beyni yıkanmış şekilde önüne gelen Kürde laf atıyor. Biz asla Türk düşmanı olmadık olmayız. Her şehit için ciğerimiz yandı. O insan katilleri ile aynı ırktan olduğum için utanıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…