Durup dururken açılan komut istemi ekranı virüs göstergesi midir?

RBT Fan

Picopat
Daha fazla  
Meslek
Babayım
Oyun oynarken veya bazen bilgisayar da video izlerken CMD ekranı açılıp kapanıyor. Virüs mü var anlamadım ya da neden kaynaklı? Kaspersky kulanıyordum kaldırdım üyelik bitti diye şu an Windows'un virüs programını kullanıyorum ama Kaspersky varken de açılıp duruyordu. Görülmeyecek kadar hızlı açılıp kapanıyor çünkü arada bir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Program ve sürücüler de sebep olabiliyor buna. Komut ile başlıyorlar veya işlem yapıyorlarsa pencere açılıp kapanabilir bazen.

Virüs göstergesi değil yani. Virüs olabildiğince kendini saklamaya çalışır zaten.

Bende anlamadım hep olmasa da oluyor diye yazayım dedim sürücüler güncel ama bilmiyorum açılıp kapanıyor oyuna da etki ediyor bir anlık kesiliyor oyundan klavye mouse oyuna tıklamadıkca.

MSConfig penceresinde servisler bölümünde "tüm Microsoft servislerini gizle" seçeneğini tikledikten sonra dizilen servisleri kapatmayı deneyebilirsin, yüksek ihtimalle sorunun çözülür.

Reis güncelleme filan diyorum Chrome EA öyle şeyler açık neyse kalsın ne diyeyim bir sıkıntı çıkmasın durduk yere.

Geri
Yukarı