Durup dururken ping değerleri artıyor

burakuztutar

Decapat
Rage quit sonrası Technopat Sosyal'e geldim. Uzun zamandır yüzleştiğim bir problem. Her bilgisayarı açmama şans dileyerek açıyorum, olur da ping çıkmaz falan.
Kendimi bildim bileli bu ping sorununu çekiyorum. Bir iki saniyelik bile olsa her Online oluşumda pingim fırlar. Şüphelendiğim şeyler var fakat emin olamıyorum da. Arkada hiçbir uygulamam açık olmuyor güncelleme yapan bir uygulama vesaire. Wi-Fi'ı kullanan başkalarının da sorun olduğunu düşünmüyorum çünkü ne zaman pingim çıksa modem arayüzüne girip Mac filtreleme kullanıyorum ve Laptop'ım hariç herkesi internetten atıyorum. Yine de devam ediyor.

Bu seferki rage quitim bir iki saniyelik fırlama yüzünden değildi, 300-600ms aralarında değerlerle oynadım oyunu. Yarım saat dayandım, yine iyi dayandım. Her saniye geçer diye umarak :D kendimi burada buldum.

Altyapımdan dolayı olabilir mi? Bilgisayarımdaki kötü bir yazılımdan kaynaklı olabilir mi? Ya da bilgisayarımın arka planında Görev Yöneticisi'nden göremediğim fakat kendini güncelleyen bir uygulama olabilir mi? Nereden bulabilirim? İnternetimi ne sömürüyor ulan.

sitenin aktiflik ölmüş sanırsam... o7

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı