DVI-D girişli monitör tavsiyesi

Bütçe
1600

BarbarMen

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhabalar başlıkta da belirttiğim gibi DVI-D girişi olan bir monitör bakıyorum ekran kartımda sadece DVI-D girişi olduğu için DVI-D girişi olan bir monitör almam gerekiyor. Bundan önce 144 Hz, DP ve HDMI girişi olan bir monitör almıştım dönüştürücüler ve kablolar ile çok denedim fakat 60Hz'nin üzerine çıkamadığım için iade ettim. Yeni alacağım monitör'ün 1ms, minimum 144Hz, VA panel ya da IPS panel olması gerek Curved olursa daha da güzel olur. Max 1600 ₺ olması gerek daha fazla zorlayamam önerileriniz varsa bekliyorum. :)

Bulduğum monitörler;

(Bu monitörü alacaktım fakat 1ms kullanmak için FreeSync kapatmak gerekiyormuş o yüzden kararsız kaldım)

Son düzenleyen: Moderatör:
Hepsinde 1ms için FreeSync kapatıp inverse ghosting yaşanması mecburi. Atılan modeller de aşırı kötü, Dönüştürücü ile 60Hz kullanmak veya sisteme güncelleme yapılmazsa 75-60Hz çok daha iyi olur. Dell S2422HG veya Philips 272E2FA bakılabilir.

Hepsinde 1ms için FreeSync kapatıp inverse ghosting yaşanması mecburi. Atılan modeller de aşırı kötü, dönüştürücü ile 60Hz kullanmak veya sisteme güncelleme yapılmazsa 75-60Hz çok daha iyi olur. Dell S2422HG veya Philips 272e2fa bakılabilir.

O kadar para verip 60Hz veya 75Hz kullanamamak akıl işi midir?

Yeni konular

Geri
Yukarı