DVI-D to VGA dönüştürücü kullanımı

Emoro

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Merhabalar. Ben geçen gün sistem toplamıştım. PC'im hazır sadece 1 eksiğimiz vardı, monitör. Artık monitör alacağım ama geçici bir süreyle ucuz 17 inçlik fakat eski oldukları için asıl problem zaten burada başlıyor. Benim ekran kartım MSI Armor RX 570 4 GB OC. Bu ekran kartında 2 çıkış var: DVI-D ve HDMI. Ama monitörlerle uyumlu değil tabii ki. VGA kullandıkları için dönüştürücü almayı düşünüyorum. Ama DVI-D araştırmalarım sonucunda pek dönüştürülemeyen bir cins olarak görülüyor. Sanırsam gidip almayı düşünüyorum fakat dönüştürülemeyecek diye de düşünüyorum. Sizce HDMI girişini dönüştürsem problem olur mu biraz uzun oldu ama anlatımım böyle teşekkürler. 😇😇

Son düzenleyen: Moderatör:
HDMI to VGA almanız daha mantıklı olur. DVI da yavaş yavaş yok olacak bir teknoloji. HDMI dönüştürücü elinizin altında bulunmuş olur monitör değiştiğinde de. Aktif dönüştürücü olduğuna emin olun.

HDMI to VGA almanız daha mantıklı olur. DVI'da yavaş yavaş yok olacak bir teknoloji. HDMI dönüştürücü elinizin altında bulunmuş olur monitör değiştiğinde de. Aktif dönüştürücü olduğuna emin olun.
Aktif dönüştürücüyü anlamadım. Birazdan dışarıdan bakacağım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı