DVI kullanırken 2. ekranı VGA ile bağlanır mı?

WooHuter

Hectopat
Merhabalar bende eski bir monitör var bilgisayara 2.ekran olarak kullanmaya karar verdim. Ama bu ekranda sadece VGA girişi var. Ben çevirici kullanmadan DVI çalışırken VGA'da çalışmasını sağlayabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartımda 2 tane DVI ve 1 tane HDMI var DVI biri 24+1 biri 24+5
Konuyu tam olarak anlamadım eğer ekran artında DVI ve VGA var diyorsanız 2 ekran rahat kullanırsınız. Eğer ekran kartında VGA girişi yoksa anakartda varsa öyle kullanabilirsin.

Benim VGA girişi anakartta ama VGA girişli monitörü algılamıyor bende VGA dönüştürücü alayım dedim ama şu anda bizim buradaki bilgisayarcılar kapalı ve internettende getirmek istemiyorum başka bir yolu var mı opnu merak ettim

Son düzenleme:
Ekran kartımda 2 tane DVI ve 1 tane HDMI var DVI biri 24+1 biri 24+5

Benim VGA girişi anakartta ama VGA girişli monitörü algılamıyor bende VGA dönüştürücü alayım dedim ama şu anda bizim buradaki bilgisayarcılar kapalı ve internettende getirmek istemiyorum başka bir yolu var mı opnu merak ettim
Kardeşim aynı anda hem ekran kartından hem anakarttan görüntü alamazsın zaten. Ekran kartı takılıyken anakarttan hiçbir şekilde görüntü alamazsın. Sen iki monitöre de ekran kartından görüntü vermelisin . Eğer ekran kartında vga yoksa aktif bir dönüştürücü almalısın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı