DVI to VGA Dönüştürücü ile Görüntü Gelmiyor

ICAUGHTT

Centipat
Herkese merhaba, ben 2 monitör kullanmak istiyordum, kendime yeni monitör aldım bunun için yeni monötörümden HDMI ile görüntü alıyorum. Eski monütörüm ise Philips 192EL model, eski monütörün de sadece VGA girişi var. Bunun için eskiden HDMI çeviri kullanarak bu sorunu aşmıştım şimdi ikisini birden kullanmak istediğimde ise HDMI girişi dolu olduğu için ben de VGA'dan DVI çevirici aldım fakat görüntü alamıyorum. Algıla dediğim zaman başka ekran yok diyor bana. HDMI çeviriciyi tekrar kullandığım zaman ise görüntü gayet normal şekilde geliyor, anladım gitti. Ayrıca yeni ekranımda DP girşi de mevcut ekran kartımda da DP girişi var ama yeni ekranımdan oradan da görüntü alamıyorum, oradan alabilsem eski ekranımı HDMI bağlayarak o şekilde kullanacaktım. Yardımcı olursanız sevinirim, şimdiden teşekkür ederim.

Ekran kart: GTX 1060 6 GB
Yeni ekran: AOC G2260VWQ6
Eski ekran: Philips 192EL
Çevirici: S-LINK SLX-133 DVI 24+1 M TO VGA F ADAPTÖR ÇEVİRİCİ - Vatan Bilgisayar

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı