DVI vs DVI to HDMI

furkanxdgs4

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrencilik
Merhaba. Ben de MSI GTX750 Ti, İ3 4130 bir sistem kullanıyorum. Win 8.1'deyken ekran ile ilgili herhangi bir sorun yaşamamıştım. Ancak Win10'a yükselttikten sonra ekran GTA 4 EFLC'de oyun ekran çizgi çizgi olmaya başladı. Driverleri kaldırdım yeniden kurdum olmadı. Sanırım VGA ile bağladığım için bu sorun oluyor. Monitörüm: Acer K222HQLBD. HDMI'ı yok. DVI kablosu mu aliyim? Yoksa dönüştürücü kullanarak HDMI mi kullanayım? Yarın alacağım. Sizce ne yapmalıyım?

VGA kablosu ile hiçbir alakası yok. Driver'leri emin olarak indir. Ekran görüntüsü gönderebilirmisiniz? Oyunun grafik ayarlarını ve ekran kartınız ile ilgili bilgileri paylaşın. Ayrıca DVI to HDMI çeviriciler verimli değildir. Yani sorun donanımsal değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam cezam vardı buyüzden cevap veremedim. Driverları doğru indirdim eminim. Aygıt Yöneticisinden GTX750 Ti yi kaldırıp GeForce Experience den son sürümü yükledim. Aşağıda sorunun videosu var. Ama bu sorun sadece GTA 4 EFLC'de var sanırım. Oyun grafikleri Geforce Experience'nin optimize olarak gördüğü ayarları kullanıyorum. 1080p'de Gece Gölgesi kapalı kalanları medium-low arası.
Dropbox - 20151220_110634.mp4

Arkadaşlar sorun oyundaymış. GTA 4 yükledim onda herhangi bir sorun oluşmadı. Demek ki oyunumda sıkıntı varmış.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı