dwm.exe - Sistem Hatası

Mert Can1

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarım 5 dakikada bir mavi ekran alıyordu format ile düzeliceğini düsünüp format attım. Bilgisayarı daha hiç açamadan,
dwm.exe - Sistem Hatası

Sistem, bu uygulamada yığın tabanlı bir arabelleği taştığını algıladı. Bu taşma, kötü niyetli bir kullanıcının bu uygulamanın denetimini ele geçirmesine olanak verebilir.

Yazılı hata çıkıyor güvenli modda vs dahi başlatamıyorum ne yapabilirim ekrana mouse imleci dahi ekrana gelmiyor

Dosya Ekleri

• 20201018_170902.jpg
    20201018_170902.jpg
    328,9 KB · Görüntüleme: 161
BufferOverFlow. Normalde kendiliğinden olacak bir şey değil. Son zamanlarda kötü niyetli bir yazılım bilmeden kurdunuz veya başka işlemler yaptınız mı?

Eğer halen aynı hatayı almaya devam ederseniz temiz bir ISO ile yeniden temiz kurulum yapın.

Her şeye rağmen hata almaya devam ederseniz aşağıdan bellek testi yapın.

Stack Overflow yapan bir uygulama. Hatalı kurulumdan veya warez Windows sürümü kullanıyorsan olabilir.
Orjinal windows 10 kullanıyorum onda bir sıkıntı yok bir uygulama 3. Parti yazılım diye düşündüğm için format attım ama format sonrası bu şekilde kaldı daha windowsu bile tam kurmamıştı
O değil de 2 tane ölü piksel gördüm:)
Telefon kamerası ile çektim açıdan ve şekilde dolayı öyledir normalde ölü piksel yok
BufferOverFlow. Normalde kendiliğinden olacak bir şey değil. Son zamanlarda kötü niyetli bir yazılım bilmeden kurdunuz veya başka işlemler yaptınız mı?

Eğer halen aynı hatayı almaya devam ederseniz temiz bir ISO ile yeniden temiz kurulum yapın.

şuan kurulum yaptım şuanlık bir sorun gözükmüyor teşekkürler

Bufferoverflow. Normalde kendiliğinden olacak bir şey değil. Son zamanlarda kötü niyetli bir yazılım bilmeden kurdunuz veya başka işlemler yaptınız mı?

@24099 bende aynı sorun var MSConfig yapmaya çalışırken oldu MSConfig yaptıktan sonra tekrar başlatmamı istedi ve bu hale geldi şu an bilgisayar şifresini gireceğim yer çalışmıyor direkt bu hatayı veriyor herhangi bir donanıma ihtiyaç duyar mıyım düzeltmek için.

Yeni konular

Geri
Yukarı