DWM Notification window nedir?

Ehli_KeYf

Kilopat
Makaleler
8
Yer
İzmir
Daha fazla  
Herkese iyi geceler, iyi forumlar. Bilgisayarım güncelleme yaptıktan sonra 2 defa açıp kapadım ve görev çubuğunda otomatik olarak DWM Notification window adında pencere açılıyor. Ekranı kapattığımda da ekran bi gidip geliyor. Sanki ekran kartı driverleri güncelleniyormuş gibi oluyor. İnternetten de araştırdığımda pek bir şey bulamadım. Bilgisi olan arkadaşlar bilgilerini paylaşırsa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

zz.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Desktop Window Manager. Görev yöneticinde ayrıntılar kısmında kullanıcı adı olarak DWM olarak görünür, Windows bileşenidir. Herhangi bir pencere yada uygulama açıkken bilgisayarını kapatmaya çalıştıgında bilgisayarı kapatmadan önce senin yerine onu kapatmaya çalışıyor sanırım. Daha detaylı bilgisi olan birisi bizide daha iyi bilgilendirirse seviniriz. :)

Ben de bilgisayarı format attırmaya götürdüm gelince bende de böyle oldu. Az önce pencereyi kapat dedim ekran kapandı geldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı