Rehber DX12 Desteklemeyen Ekran Kartında Elden Ring Oynama

Makaleler
4
Size şimdi DX12 desteklemeyen ekran kartı ile sihirli bir yol ile Elden Ring oynama yöntemi söyleyeceğim.
1. Aşama
System32'yi açın ve D3D12_original.dll ile D3D12Core.dll dosyalarını bulun ve kopyalayın. Oyunun .exe dosyasının olduğu klasöre atın.
2. Aşama
Bu linke gidin.

Sağda böyle bir yer olacak. +2 Releases'e tıklayın.

Yuvarlak içine aldığım yere tıklayın. Tıkladığınız an indirme başlaycaktır.
Sıkıştırılmış dosyaları çıkartın.
Dosyaları oyunun .exe dosyasının olduğu klasöre atın.
Masaüstüne sağ tık yapıp yenile deyin. (Tavsiyemdir.)
Oyunu açın. Artık oynayabilirsiniz.
Not: Ben GitHub'dan DX12'yi bypass etmek için indirdiğim şeyin sürümü 02'di. Bu dosyaları yapan kişi 8 gün önce yeni sürüm yayınlamış onu indirirseniz muhtemelen daha stabil olur.
Düzenleme:
Oyunu bu yolla oynayanlarda görünmez düşman hatası olabiliyormuş.
Çözüm 1:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda yapılanları yapabilirsiniz. Oyunun yeni sürümlerinde çalışmayabilir:
Çözüm 2:
Bu modu indirerek sorunu çözebilirsiniz. Bu mod muhtemelen yeni sürümlerde çalışacaktır.
Önemli Not: Oyunu offline modda oynamanızı tavsiye ederim. PvP'den ban yerseniz sorumluluk bende değildir.

Son düzenleme:
Bu oyunda DX12 zorunluluğu mu varmış ya? Gereksiz bayağı.

Cok teşekkürler yararlanan çok olur umarım.

Ben 940MX'in DDR3 versiyonu ile 800x450 çözünürlükte 30 FPS alıyorum. Grafik ayarı fark etmez yeter ki oynayayım diyorsanız çok düşük ekran kartları ile bile açabilirsiniz bu oyunu.

Önemli Not: Bu yöntemden sonra bazı kişilerde görünmez düşman hataları olabiliyormuş. Bunu düzelten bir mod buldum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…