Dying Light 1'de nasıl güçlü silahlar edinilebilir?

ıvx

Decipat
Ağa için haraç kesme kısmındayım ve geceleri fazladan XP verdiği için kalmak istiyorum fakat oyunda güçlü bir silahım yok, kısa balıkçı bıçağı ile oynuyorum. Daha güçlü silahlar almam için ne yapmam lazım? Tabanca, katana vs.

Bir deniyeyim ben şemalardaki seviyeye göre tüccarlara item gelecek sanıyordum.
Tüccarlara çok güçlü itemler geldiğini hatırlamıyorum. Şema bularak da yapabilirsin internetten direkt silahların yerlerini bularak da sahip olabilirsin. Ama bazı silahlar kırıldıktan sonra tamir edilmiyor diye hatırlıyorum. Şemasıyla yenisini yapmalısın yani. Yanlış hatırlıyor da olabilirim ama.

Tüccarlara çok güçlü itemler geldiğini hatırlamıyorum. Şema bularak da yapabilirsin internetten direkt silahların yerlerini bularak da sahip olabilirsin. Ama bazı silahlar kırıldıktan sonra tamir edilmiyor diye hatırlıyorum. Şemasıyla yenisini yapmalısın yani. Yanlış hatırlıyor da olabilirim ama.

Dediğiniz yöntemi yaptım başlangıç için expcalibur silahının yerini gördüm 35 hasardan 300e geçmek ilaç gibi geldi gördüğüm kadarıyla sağlığıda azalmıyor ya kırılmaz ya da epey dayanikli.

Geri
Yukarı