Oyun Dying Light 2 %33 İndirimle 233,83 TL

Oyunu almayı düşünenler hikaye olarak fena değil. Final kısmında muhtemelen bune a** diyeceksiniz. Parkur ve dovüş sistemi güzel.

Reis etail.com tarzı sitelerden ucuza alırsın Sony genelde key dağıtımı yapıyor God of War ve Days Gone bedava sayılacak fiyatlara aldım ben :D
Dostum ben god of war'ı da çıkış fiyatından almıştım. O zaman key vs denk gelirsen haber verir misin ? Bir de bu keyler oyun çıktıktan ne zaman sonra çıkıyor çok beklemek gerekir mi ?

Dostum ben God of War'ı da çıkış fiyatından almıştım. O zaman key vs denk gelirsen haber verir misin? Bir de bu keyler oyun çıktıktan ne zaman sonra çıkıyor çok beklemek gerekir mi?

Hocam benim bildiğim oyunun çıkması ile direkt stok oluyor Days Gone 120 TL God of War 250 TL amıştım yanılmıyorsam o tür oyunları bu fiyata almak gerçekten süper. Sony sanırsam key dağıtımı yapıyor onu da anlamadım.

Etailtarzı dediğiniz başka hangi siteler var söyleyebilir misiniz?

İndirimler başladığı zaman enucuzoyun.com | Oyun İçin Buradayız! 🎮 bu siteyi takip ediyorum güncel fiyatları sunuyor ama key için güvenilir ve ucuz olan etail.com var büyük ihtimalle tahminim Spider-Man 350 TL civarına key ile alınabilecek Steam'de 500 TL olacakmış sanırsam :D

Yeni konular

Geri
Yukarı