Dying Light 2 çok oyunculu mod hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Sylester

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
XFX SWIFT 319 RX6800 16 GB
Team T-Force TUF 3200 (8x8) Dual Chanel
Intel Core i5-12400F 2.50Ghz (12 CPU)
Team NP33PRO 512 GB
Asus PRIME H610M-K
RAM
Team T-Force TUF 3200 (8x8) Dual Chanel CL 16
Ekran kartı
XFX SWIFT 319 RX6800 16 GB
Anakart
ASUS PRIME H610M-K
İşlemci
Intel Core i5-12400F 2.50Ghz (12 CPU)
Dying Light 2'yi 1-2 gün önce rahat bir şekilde arkadaşımla co-op modda oynayabiliyorduk sonra çok oyunculu mod hatası almaya başladık. Onun oyununa katılırken veya o benim oyunuma katılmaya çalışırken oluyor. Steam'den oyun dosyalarını doğrula yaptık ikimizde ama yine aynı problem.

1684357457203.png

Arkadaşınız veya siz internet ile ilgili sorunlar yaşıyor olabilirsiniz. Ping değerlerinizi kontrol edin modemi resetlemeyi deneyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Random public oyunculara katılmayı deneyin. Onlara katılabiliyorsanız baştan save açıp prologue kısmı tamamlamanız gerekecek.
Alternatif çözüm: Radmin, Hamachi veya benzeri yazılımlar ile sanal ağ oluşturup LAN'dan girmeyi de deneyebilirsiniz.

Random public oyunculara katılmayı deneyin. Onlara katılabiliyorsanız baştan save açıp prologue kısmı tamamlamanız gerekecek.
Alternatif çözüm: Radmin, Hamachi veya benzeri yazılımlar ile sanal ağ oluşturup Lan'dan girmeyi de deneyebilirsiniz.

Evet, çözülmezse Hamachi kesin çözüm olacaktır.

Dying Light 2'yi 1-2 gün önce rahat bir şekilde arkadaşımla co-op modda oynayabiliyorduk sonra çok oyunculu mod hatası almaya başladık. Onun oyununa katılırken veya o benim oyunuma katılmaya çalışırken oluyor. Steam'den oyun dosyalarını doğrula yaptık ikimizde ama yine aynı problem.

Eki Görüntüle 1782948
Bizde de durum böyle.
Evet, çözülmezse Hamachi kesin çözüm olacaktır.
Dying Light 2 de online menüsünde LAN seçeneği bulunmuyor.
Nasıl olacak ?
Hamachi kullandıktan sona online sunucular listesinde mi çıkacak arkadaşımın oyunu ya da benim oyunum ?

Aynı sorunu bizde yaşıyoruz arkadaşımla beraber, çözümü bulan var mı?
Dying Light 1 de aynı hatayı veriyor maalesef.
Bence sunucularda bir sıkıntı var.
Ama bu sorun neden bu kadar uzun sürdü bilmiyorum.
Umarım çok daha uzun zaman almaz.
Ancak çok oyunculu sunuculara bakınca bazılarının 2-3 kişi oynadığını görüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı