Dying Light 2 Deluxe Edition alınır mı?

mahmutxd07

Decipat
Daha fazla  
Kupon kullanarak almayı düşünüyorum ancak biraz pahalı gibi geldi. Yeni DLC'ler çıktığında Deluxe versiyona otomatik eklenecek mi?

1671125388271.png

Dying Light 2 yi hiç beğenmedim şahsen, Dying light 1 den aldığım keyif çok daha fazlaydı. Benim fikrim DL 2 ye para verilmez. Ama 343 tl ye diğer 3 oyun alınır.

Dying Light 2'yi hiç beğenmedim şahsen, Dying Light 1'den aldığım keyif çok daha fazlaydı. Benim fikrim DL 2'ye para verilmez. Ama 343 TL'ye diğer 3 oyun alınır.

Çok kararsız kaldım ya Dying Light 1'i severek bitirdim. 2'yi de arkadaşımın bilgisayarında biraz oynama imkanım oldu güzel gibiydi. Almayı istiyorum ama indirim yüzdesi biraz düşük geliyor. 45, Cyberpunk 50.

Eğer Dying Light 2 alırsam, Cyberpunkk'ı bırakacağım. Büyük ihtimal cyberpunkkı bırakırım.
Cyberpunkk alırsam da Dying Light 2'yi alamam.

Kışa özel bir tık daha indirim olsaydı iyi olurdu sanki.

Çok kararsız kaldım ya Dying Light 1'i severek bitirdim. 2'yi de arkadaşımın bilgisayarında biraz oynama imkanım oldu güzel gibiydi. Almayı istiyorum ama indirim yüzdesi biraz düşük geliyor. 45, Cyberpunk 50.

Eğer Dying Light 2 alırsam, Cyberpunkk'ı bırakacağım. Büyük ihtimal cyberpunkkı bırakırım.
Cyberpunkk alırsam da Dying Light 2'yi alamam.

Kışa özel bir tık daha indirim olsaydı iyi olurdu sanki.

Dediğim gibi fiyatlar çok iyi düşmüş bence, eğer sevdiyseniz DL 2 alabilirsiniz ben şahsen beğenmedim dedim :)

Oyun güzel, hatta çok güzelde işte şanssızlığı Dying Light 2 olması. DL1 gibi bir şaheserin devamı olmak zor :)

Vuruş hissiyatının yumuşatılması bana biraz koydu.
Keskinlik gitmiş onun haricinde okey gibiyim ama Deluxe versiyonunun alınıp alınmamasına karar veremedim.

Geri
Yukarı