Dying Light 2: Stay Human'ın Yeni Oynanışları Yayınlandı

TurKahvesi

Kilopat
Dying Light'ın Discord sunucusunda 2 tane video linki paylaştılar. Sizce nasıl?

Benim görüşlerim oyun içi varlıkların üstüne can barı getirmeleri canımı sıktı açıkçası. Koşma ve saldırı animasyonları da canımı sıkmadı değil. Koşarken kafasını sabit tutmaya çalışıyor gibi. Saldırırken de aynı şeklide kamera karakterden bağımsız gibi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu arada moderatör beyler, açtığım konular niye sosyal kısmında gözükmüyor acaba?

Son düzenleme:
Dying Light'ın Discord sunucusunda 2 tane video linki paylaştılar. Sizce nasıl?

Benim görüşlerim oyun içi varlıkların üstüne can barı getirmeleri canımı sıktı açıkçası. Koşma ve saldırı animasyonları da canımı sıkmadı değil. Koşarken kafasını sabit tutmaya çalışıyor gibi. Saldırırken de aynı şeklide kamera karakterden bağımsız gibi.

Bu arada moderatör, açtığım konular niye sosyal kısmında gözükmüyor acaba?

Videoyu izlemeden direk bende şunu söyleyebilirim ki can barı koydularsa kötü etmişler. Tam RPG oyununa çevirecekler gibi ya hadi hayırlısı.
Edit: 5dk izledim ve umarım can barı için bir seçenek koymuşlardır çünkü gerçekten kötü gözüküyor. Kameradan ise ben rahatsız olmadım şahsen. Aynı zamanda gözüme yapay zeka kötü gözüktü.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı