Dying Light 2 yan görev çıkmıyor

DenizG101

Hectopat
Oyunun ana hikayesi %70 oranında bitmiş bulunmakta ve oyundaki bütün yan görevleri yaptığıma dair Steam'de başarım açıldı "The Whole Story" isminde fakat internetten kontrol ettiğimde oynamadığım iki adet yan görev olduğunu gördüm. Bu iki görevden birinin ismi "Bring Me the Brain of the Usain Bolter" diğeri ise "The Launch". Bu iki oyundan kaldırıldı mı? Yoksa sadece bende mi yoklar?
Sormamın sebebi bu iki görevi bitirmeden Steam başarımı nasıl açıldı gerçekten anlamadım. Benim için önemli olan Fatih ve Tolga'nın son görevi olan "The Launch" görevi, bu görev buga mı girdi yoksa oyunun ilerleyen kısımlarında mı açılacak?

En son verdikleri görevde istedikleri Sonar'ı aldım ve bana telsizden bize sonra lazım olacak dedi deyiş o deyiş oyunun %70'i bitti hala görev gelecek diye bekliyorum.
Sorun çözüldü. "Bring Me the Brain of the Usain Bolter" adlı görev buga girmiş sebebi ise verdiği iksiri Old Town'da içmem, "The Launch" adlı görev ise oyunun en son yan göreviymiş o yüzden ana hikayede ilerlemek lazım.

Son düzenleme:
slm dostum. seninle benzer bir sorun yaşıyoruz. Bring Me the Brain of the Usain Bolter görevi bende çıkmıyor sebebini biraz araştırınca tıpkı senin gibi, bende old town da içmiştim iksiri ve bu azman ciğeri denen şey artık çıkmıyor. sen bu iksir olayını nasıl çözdün acaba.

Geri
Yukarı