Dying Light alınmalı mı?

İntrasty

Hectopat
Dying Light Enchanted Edition almayı düşünüyorum ama oyunlarda biraz fazla korkuyorum. Jumpscare yemekten nefret ederim oyunda bunun gibi korku sahneleri var mıdır?
24 Haziran'daki Steam yaz indirimlerinden Witcher 3 GOTY almayı düşünüyorum, bu 2 oyunun yanına 15 TL ile ne alabilirim? Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dying Light enchanted Edition almayı düşünüyorum ama oyunlarda biraz fazla korkuyorum. Jumpscare yemekten nefret ederim oyunda bunun gibi korku sahneleri var mıdır?
24 Haziran'daki Steam yaz indirimlerinden Witcher 3 GOTY almayı düşünüyorum, bu 2 oyunun yanına 15 TL ile ne alabilirim? Tavsiyelerinizi bekliyorum.

CO-OP oynayacaksanız bayağı sarıyor bence.

Dying Light 1 ve 2 çok iyi oyunlar. Özellikle 2 çok izledim güzel bir kez bile almayı düşünmedim. The Witcher 3 oynamazsan hata yaparsın bence.😊

O kadar fazla jumpscare yok hocam, keyifli ve sürükleyici bir oyun. Kesinlikle almalısınız bence.

Ucuzken tüm DLC'leri ile birlikte alınıp oynanmalı çok eğlenceli bir arkadaşınızla oynarsanız daha zevkli olur hatta.

Dying Light Enchanted Edition almayı düşünüyorum ama oyunlarda biraz fazla korkuyorum. Jumpscare yemekten nefret ederim oyunda bunun gibi korku sahneleri var mıdır?
Almayı düşünürsen beraber oynayabiliriz. Oyun mükemmel.

Yeni konular

Geri
Yukarı