Dying Light DLC'leri nasıldır?

Cihat35

Hectopat
Merhabalar. Geçtiğimiz ay çok uzun bir aradan sonra tekrar bir oyuncu bilgisayarı topladım. 1 ayda The Witcher 3 gibi enfes bir oyunu bitirdikten sonra bir arayış içine girdim, bu da beni ilk çıktığı zaman 20 FPS'lerde bile olsa çok severek oynadığım Dying Light'a yönlendirdi. Oyunun 4. saatindeyim severek de oynuyorum hatta bitirdikten sonra DLC'sini ya da sizin yorumlarınıza göre DLC'leri satın almayı düşünüyorum. Bu DLC'ler nedir nasıldır? DLC'leri oynamış arkadaşların görüşlerini merak ettim, sizce DLC'ler satın alınmaya değer mi yoksa ana hikayeyi oynayıp 2. oyunumu beklemeliyim. Görüş belirtenlere şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
The Following DLC'sini kesinlikle oynamalısınız. Sırf arbalet ve araba için bile oynanır o DLC. Üstelik hikayesi de gayet iyidir. Haritası daha büyüktür.

İyiymiş, gerçekten merak ettim şimdi. Peki hellraid.

The following DLC'sini diyorsan kesinlikle alınmalı, oyunun asıl sonu zaten the Following'de.

İi.

The following DLC'sini diyorsan kesinlikle alınmalı, oyunun asıl sonu zaten the Following'de.

İyiymiş, gerçekten merak ettim şimdi. Peki hellraid onu oynadınızmı ya da bir fikriniz var mı? Görüş için teşekkürler.
The following DLC'sini diyorsan kesinlikle alınmalı, oyunun asıl sonu.

Ben ikna oldum o zaman onu da alayım. 😁
Hellraid hakkında bir fikriniz var mı peki?

İyiymiş, gerçekten merak ettim şimdi. Peki hellraid.

İi.

İyiymiş, gerçekten merak ettim şimdi. Peki hellraid onu oynadınızmı ya da bir fikriniz var mı? Görüş için teşekkürler.

Ben ikna oldum o zaman onu da alayım. 😁
Hellraid hakkında bir fikriniz var mı peki?
Hellraid pek alınabilecek bir DLC değil, ben beğenmedim, aşağıda ki videoyu 3 - 5 dakika izleyip beğenir misin, beğenmez misin, ona göre al derim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı