Dying Light Enhanced Edition vs Definitive Edition

emmartinedenrah

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Cihaz adı DESKTOP-HJ8SJ6U
İşlemci 12th Gen Intel(R) Core(TM) i7-12700H 2.70 GHz
RAM 16,0 GB
Benim Epic'te Enhanced Edition varmış, Steam'den definite Edition aldıktan sonra fark ettim. 111 TL'yi iade edip enhanced oynasam çok şey kaybeder miyim?

Hikayeyi etkileyen bir tane DLC var diye biliyorum hocam; o da The Following. Geri kalan DLC'ler skin, silah, etkinlik haritası gibi temalara sahip farklı şeyler oluyor. Bence pek fazla şey kaybetmezsiniz.
Enhanced Edition hikayesi beni doyurur mu, arada kaç saat vardır tahminen?

Definitive Edition'un içinde enchanced + bütün DLC'ler var. Fark bu.
Biliyorum da sırf silah araba skin DLC'leri için 100 lira vermeye değer mi ki? Bana artı 10 saat bi hikaye mi sunuyor?

Hocam ben oyunu sindire sindire, her şeyi yaparak 100 küsur saat oynamışım:

qweeqweqw123132.png

Ben fazlasıyla Dying Light seven birisiyim, o yüzden bu kadar fazla fazla oynadım. Ancak arındırılmış olarak 30-35 saat temizinden oynayabilirsiniz. Ana + ara görevler ile bu kadar sürer, ekstralar falan derseniz 50'ye kadar çıkıyor diye biliyorum.
Bazı eksiklikleri olsa da genel hatlarıyla oyun güzel diyebiliriz, doyurucu bir senaryosu var. Karakterler de meh işte, ana karakter de ortalama üstü. Bir şans vermenizi öneririm.

Biliyorum da sırf silah araba skin DLC'leri için 100 lira vermeye değer mi ki? Bana artı 10 saat bir hikaye mi sunuyor?

Hayır, Enhanced Edition'da bulunan DLC'ler oyunun süresini uzatan hikaye barındırıyor, gerisi dediğim gibi Full ıvır zıvır ve kozmetik içeren DLC'lermiş. Oyun sizde varsa ve kozmetiğe takılmıyorsanız (ki takılacak bir şey yok bence) 100TL'ye değmez.

Hocam ben oyunu sindire sindire, her şeyi yaparak 100 küsur saat oynamışım:

Eki Görüntüle 2000442

Ben fazlasıyla Dying Light seven birisiyim, o yüzden bu kadar fazla fazla oynadım. Ancak arındırılmış olarak 30-35 saat temizinden oynayabilirsiniz. Ana + ara görevler ile bu kadar sürer, ekstralar falan derseniz 50'ye kadar çıkıyor diye biliyorum.
Bazı eksiklikleri olsa da genel hatlarıyla oyun güzel diyebiliriz, doyurucu bir senaryosu var. Karakterler de meh işte, ana karakter de ortalama üstü. Bir şans vermenizi öneririm.

Hayır, Enhanced Edition'da bulunan DLC'ler oyunun süresini uzatan hikaye barındırıyor, gerisi dediğim gibi Full ıvır zıvır ve kozmetik içeren DLC'lermiş. Oyun sizde varsa ve kozmetiğe takılmıyorsanız (ki takılacak bir şey yok bence) 100TL'ye değmez.
O halde Definitive Edition kalsın da belki skinler daha keyif verir, teşekkürler hocam.

Geri
Yukarı