Dying Light / Left 4 Dead 2 Paketi alınır mı?

Yas1n

Decipat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Dr.
Steam'de indirimde olan Dying Light oyununu alma kararı verdim. Sonra indirimleri gördüm ve bu paketi almayı düşünüyorum. Sizce alınır mı yorumlarınız nedir? (Ben önceden Left 4 Dead 2'yi almıştım. Yani paketteki L4D2 bir şeye yaramayacak. )

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam'de indirimde olan Dying Light oyununu alma kararı verdim. Sonra indirimleri gördüm ve bu paketi almayı düşünüyorum. Sizce alınır mı yorumlarınız nedir? (Ben önceden Left 4 Dead 2'yi almıştım. Yani paketteki L4D2 bir şeye yaramayacak. )

Hocam ne kadar para verceğnize bağlı olarak alınır eğer 25TL üstü ise vermeyin ben indirimden 17TL'ye aldım Dying Light'ı güzel oyun.

Dur orada.

Epic Games hakkında bir söylenti var.

15 gün bedava oyun verecekler ya. İlk oyunun Dying Light olacağı düşünülüyor.
Sadece bekle.
Açıkçası ben onlara çok inanmıyorum. En azından belirtilen oyunların hepsini vereceklerini. Sonuçta "sızdırılan" diyor. Ne kadar güvenilir belli değil. Normalde beklerdim ancak Dying Light indirimi son 2 saat.
Dur orada.

Epic Games hakkında bir söylenti var.

15 gün bedava oyun verecekler ya. İlk oyunun Dying Light olacağı düşünülüyor.
Sadece bekle.
Ne zaman vermeye başlayacaklar? Şimdilik aldım ama iade edebilirim bedava verecek olurlarsa.

Açıkçası ben onlara çok inanmıyorum. En azından belirtilen oyunların hepsini vereceklerini. Sonuçta "sızdırılan" diyor. Ne kadar güvenilir belli değil. Normalde beklerdim ancak Dying Light indirimi son 2 saat.

Ne zaman vermeye başlayacaklar? Şimdilik aldım ama iade edebilirim bedava verecek olurlarsa.

17 Aralıkta başlayacaklar ve ilk oyunun Dying Light olacağı söyleniyor.

17 Aralık.

Tamamdır o zaman verilirse iade edip oradan alırım. Ama şuan aldığım DLC barındıran bir paket. Epic games büyük ihtimalle standart olanı verecektir. Bakalım ne oluyor.
Alma Epic Games'de ücretsiz olma ihtimali var eğer olmaz ise alınır.
Ama bu pakette DLC var. Epic games tahminimce standart oyunu verecek.

Geri
Yukarı